2752
2734

الان ی ماهه که رابطه نداشتیم اوایل خوب بود در کلام مهربونتر بود بیشترتوجه میکرد توجمع هم خیلی بهتراز قبل بود ولی در مورد محبت کردنهایی مثا ب س وبغل و دست وگرفتن واینا هیج تغییری نکردو نکرد اصلا هیچی حتی من خودم بهش نزدیک میشدم ببینم کاری میکنه اما دریغ از یه خورده تغییر الانم دوروزه که بد اخلاق شده اخمو وعصبی شده حتی حوصله پسرمون روهم نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الان ی ماهه که رابطه نداشتیم اوایل خوب بود در کلام مهربونتر بود بیشترتوجه میکرد توجمع هم خیلی بهتراز ...

كاش به همون يه ذره بهتر شدنش جايزه ميدادي ادما با سيستم پاداش خوب تغيير رفتار ميدن

2731
وقتی خودت بهش گفتی رابطه نباشه انتطار داری بیاد طرفت...اومدی چششو درست کنی زدی ابروشم داغون کردی که ...

برعکس گفتیه اومده ابروشو درست کنه چشمشو داغون کرده

خدایا   میدونم هم میدونی هم میتونی   
شما برو مشاور شو با این راه حلات قشنگ بنیان خانواده رو از جا میکنی 😆

بخدا وسط این همه غم وغصه خندم گرفت از حرفت خندوندیم دختر خدا دلت وشاد کنه .

ولی جدا از شو خی چیکار باید میکردم من هرراهی که بگی امتحان کردم این آخرین راهی بود که به فکرم رسید

یک ماااااه؟

تازه دو روزه بداخلاق شده؟؟شوهر من بود...

اصلا نمیدونم چیکار میکرد😐

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
یک ماااااه؟ تازه دو روزه بداخلاق شده؟؟شوهر من بود... اصلا نمیدونم چیکار میکرد😐

اخه خودشم قبول داره که مشکل از اونه نا تو زندگی روزمره مثل خواهر وبرادرا برخورد میکنیم اصلا هیج لمس وبرخوردی ندارین مگه میشه همچین چیزی .شمام اینجوریین؟؟؟ 

2706