2752
2734
واقعا حتی عاشق ترینا هم به مشکل برمیخورن اما واقعا کوتاه اومدن دوطرفه توی زندگی واجبه  اما من ...

منم دوست نداشتم واقعا برم از خونه ولی جونم به لبم رسیده بود خیلی زورم میومد به خاطر جاری معلوم الحالم بهم بددهنی میکرد

خیلی مشکلا حل شد وقتی رفتم البته به خاطر این بود که پدرشوهر مادرشوهرمم ادمای بسیار خوبین و طرف حق رو گرفتن

حتی دو دانگ از خونه رو به نام من کردن که دلگرم بشم به زندگیم

البته خدا شاهده من ازین زندگی فقط رفتار خوب شوهرمو میخوام که اونم به مدارا کم کم به دست میاد

منم دوست نداشتم واقعا برم از خونه ولی جونم به لبم رسیده بود خیلی زورم میومد به خاطر جری معلوم الحالم ...

چه پدر شوهر ومادرشوهر خوبی داری خدا حفظشون کنه من که پدر شوهرم به رحمت خدارفته مادرشوهرمم همیشه طرف پسراشو میگیره درهر شرایطی تازه خیلی وقتها خودش سرچشمه مشکلاتمون میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخدا وسط این همه غم وغصه خندم گرفت از حرفت خندوندیم دختر خدا دلت وشاد کنه . ولی جدا از شو خی چیکار ...

خیلی اشتباه کردی الان دیگه معتاد سایتای جنسی میشه و رابطه جنسیتونم سردوتعطیل میشه 

❣️لطفادوربزنید↩️💞💕خداوند توبه کنندگان رادوست دارد♥️ای که دستت میرسدکاری بکن دستی بگیر...
چه پدر شوهر ومادرشوهر خوبی داری خدا حفظشون کنه من که پدر شوهرم به رحمت خدارفته مادرشوهرمم همیشه طرف ...

اره خدایی خیلی ماهن تنها مشکل من جاریمه که حرق و حدیث و بی محلی و دروغ وکنایه و .....همه چی از سمتش میاد به سمت منو زندگیم

خلاصه عزیزم خسته نشو اگه شوهرتو دوست داری بسازش اونجور که میخوای بالاخره هر مردی قلقی داره

2731
خیلی اشتباه کردی الان دیگه معتاد سایتای جنسی میشه و رابطه جنسیتونم سردوتعطیل میشه 

از بس بی محبتی دیدم میل جنسیم خیلی کم شده خیلی چیکار باید میکردم این وسط فقط  داشت به من فشار می اومد

چندوقته ازدواج کردین؟ منم خیلی تنهایی تلاش کردم اما یه دست صدا نداره از یه جایی  به بعددیگه خس ...

عزيزم شب كه خود خودت رو اراسته كن خودت بهش پيشنهاد بده هميشه كه نبايد از جانب اون باشه هيچي از ادم كم نميشه مطمن باش بهش بگو دلم براي بودن باهات تنگ شده بس كنيم اين مسخره بازي هارو

منو پسرام   
چندوقته ازدواج کردین؟ منم خیلی تنهایی تلاش کردم اما یه دست صدا نداره از یه جایی  به بعددیگه خس ...

دو سال و نیم

من خودم اگه نرم طرفش اصلا عین خیالش نمیاد

چن ساعت تلویزیون نگاه میکنه یا با گوشی بازی میکنه منم انگار نه انگار هستم

عادت کردم دیگه

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤