2737
2734

دوستان من 17 بهمن تاریخ اولین روز از آخرین پریودم هست 14 آز دادم تیتر 140 روز 19 رفتم پیش متخصص که بهم گفت چون یه سقط داشتی میخوام بهت دارو بدم ببینم ساک بارداری تشکیل شده سونو کرد چیزی ندید مجدد برام از نوشت تیتر ازم شد 2350 بردم ببینه گفت برات سونو مینویسم جایی دیگه انجام بده ببینیم خارج رحمی نیست حالا خیلی نگرانم کسی شرایط مشابه داره

به چه می اندیشی نگرانی بیجاست ، عشق اینجا تو اینجا خدا هم اینجاست .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگرانی برای چی هست؟ بتا زیر ۱۰۰۰ ساک رو نشون نمیده خب. اون موقع زود بوده الان بری حتماً هست.

اخه روزی که سونو کرد بعد برام آز نوشت فرداش انجام دادم 2350 بود احتمالا اون موقع که سونو کرده از 1000 بالا بوده 

2728
اخه روزی که سونو کرد بعد برام آز نوشت فرداش انجام دادم 2350 بود احتمالا اون موقع که سونو کرده از 100 ...

آهان فکر کردم روزی که ۱۴۰ بوده سونو انجام دادی. توکل کن به خدا. هر چی خیر هست پیش بیاد.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
بنظرم زود رفتی ....هفت هفته حداقل میرفتی

اخه چون سقط داشتم خواستم زودتر اقدام کنم دکترم تو جلوگیری از سقط خیلی ماهره بعد هم تو تعطیلات عید دیگه متخصص خوبی نیست 

2740

زود رفتی فقط دو هفته بعدش باید سونو کنی منم این بلا سرماومد همه میگفتن زود رفتی بحرف نمیکردم گریه و استرس داشتم نگران نباش

خدایا مرسی ک دخترمو به من هدیه دادی خودت نگهدارش باش 🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️
زود رفتی فقط دو هفته بعدش باید سونو کنی منم این بلا سرماومد همه میگفتن زود رفتی بحرف نمیکردم گریه و ...

اخه دکترم تا فردا بیشتر نیست بزارم دوهفته ممکنه یه بلایی سر لوله ام بیاد 

زود رفتی فقط دو هفته بعدش باید سونو کنی منم این بلا سرماومد همه میگفتن زود رفتی بحرف نمیکردم گریه و ...

شما چند هفته رفتی ساک دیده نشد تیترت چند بود 

شما چند هفته رفتی ساک دیده نشد تیترت چند بود 

چی شد نتیجه؟ باردار بودی ؟ منم الان شرایطم همینه با بتا 400 روز 32 سیکلم ساک حاملگی دیده نشد فردا سونو ازمایشو تکرار کردم بتا 2400 بود دکترم گفت دوهفته دیگه بیا دوباره سونو خودش میگه خارج رحمی نیست چون ضخامت اندوترم افزایش پیدا کرده ولی من خیلی استرس دارم تا اونموقع

چی شد نتیجه؟ باردار بودی ؟ منم الان شرایطم همینه با بتا 400 روز 32 سیکلم ساک حاملگی دیده نشد فردا سو ...

عزیزم نگران نباش منم بعد از یه هفته رفتم سونو هم ساک دیده شد هم جنین متاسفانه جنین من تو هفته 10 بعد از شنیدن صدای قلب توقف رشد داشت و سقط کردم