2733
2739
عنوان

لیفت و پروتز سینه

| مشاهده متن کامل بحث + 38484 بازدید | 195 پست

لیفت سینه خیلی خوب نتیحه ش چون خودم عمل کردم تجربه شو داشتم میگم به نظرم شما هم عمل لیفت سینه رو انجام البته با یه جراح خوب من خودم دکتر ناردی رو انتخاب کردم برای عملم اینقدر خوب شده شکل و فرم سینه  م https://drdnaderi.com/لیفت-سینه/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
جاری من سینه هاش خیلی افتاده بود رفت پیش دکتر انقطاع عمل لیفت سینه انجام داد مشکلی که شما میگید و ند ...

عزیزم منم برای لیفت سینه میخوام برم پیش دکتر انقطاع عملش چقد طول کشید؟

من دوستم افتادگی سینه داشت بعد شیردهی و بارداریش خیلی ناراحت بود و میگفت اصلا خجالت میکشم با همسرم رابطه داشته باشم و بدون لباس باشم خیلی این و اون ور زد که یه دکتر خوب پیدا کنه و جراحی انجام بده بعد کلی پرس و جو رفت پیش دکتر آخوندی نسب هم لیفت سینه با پروتز کرد الان خیلی راضیه و میگه دقیقا همون جوری که خودم دوست دارم شده اصلا مشکل نامتقارنی ندارم 

2738

خواهر من بعد از شیردهی سینه هاش کلا افتادگی پیدا کرد کلی گشتیم برای یه دکتر خوب بهمون خانم دکتر ناهید نفیسی رو معرفی کردن 

رفتیم برای جراحی لیفت سینه خانم دکتر بهش پیشنهاد داد که میتونه پروتز سینه  هم انجام بده 

یعنی همزمان دوتا عمل و انجام داد خیلی خوب شد سینه هاش . هیچ مشکلی هم نداره الان

دوست من برای عمل پروتز سینه رفت پیش دکتر مریم شفیعی که بعد اون فرم سینه ش کلا عالی شد و خیلیم از دکت ...

منم دکتر شفیعی رو واقعا قبول دارم چند ماه پیش رفتم پیش شون و جراحی سینه انجام دادم سینه هام قرینه اس و درد هم ندارم. خدا خیرشون بده من خیلی راضی ام 

اره بزرگ‌تر شده ولی من کلا از سینه بزرگ بدم میاد به همین خاطر خیلی پروتز بزرگ نداشتم  من ایفت ...

سلام عزیز دلم. من بهت درخواست دادم. خواهش میکنم قبول کن. چندتا سوال در مورد دکتر هادی زاده دارم ازت 

عزیزم من دکتر شهریار حدادی رو میشناسم واقعا دکتر خیلی خوبیه خواهر من برای جراحی کوچک کردن سینه و لیفت سینه رفت پیش ایشون و خداروشکر خیلی از نتیجه جراحیش راضیه ودقیقا همون جوری شد که خودش میخواست و سینه هاش اصلا متقارن نبودن و الان متقارن شدن خیلی خوبه این به نظرم . من نامتقارن بودن اصلا دوست ندارم 

بعد از عمل باید یکم فرصت بدی تا تورم کمتر بشه تا متوجه بشی نتیجه عمل به چه صورته 

منکه خودم بعد از جراحی پروتز سینه که سال 99 انجام دادم یه طرف سینه ام بزرگتر از اون ور بود کلی سر همین قضیه گریه کردم اما دکترم که آقای دکتر شهریار حدادی بود گفت مشکلی نداره و بعد یه مدت اوکی شدم

2706