2733
2739
عنوان

دلم از شوهرم شکست😔😔😔

448 بازدید | 32 پست

من فوبیای بیماری دارم و وقتی یجاییم درد میکنه یا حالم بد میشه یا حتی سرم گیج میره خیلی میترسم میرم دکتر اینا ولی بخدا دست خودم نیس منم دوس ندارم اینجوری باشم ولی دست خودم نیس..... امشب سرم درد میکرد کاملا بی منظور بهش یلحظه گفتم وای سرم خیلی درد میکنه یهو شروع کرد هر روز یجات درد میکنه بزرگنمایی میکنی عادت کردی خودتو نشون بدی.....یه عالمه حرف بارم کرد😔😔😔 من بهش گفتم گوه میخورم ازین ببعد بهت دردمو بگم . بعد یهو گف قرص خوردی؟؟؟گفتم به خودم مربوطه حالا اقا ناراحت شد که پررو شدی 😔😔من دست خودم نیست فوبیا دارم و این واقعا برام سخته ولی درکم نمیکنه

❤میشه از ته ته ته دلت برام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
عزیزم چرا دنبال درمان نمیری روانشناس و روانپزشک بهت کمک میکنن تا از زندگیت بهترلذت ببری

چون نمیزاره برم میگه دیوونه ها میرم روانپزشک یا روانشناس 😔😔

درک نشدن ، اونم چیزی که دست خود آدم نیست خیلی سخته.

اما به ایشون هم حق بده که برای یه سر درد ساده یا چیزای مشابه دائم دکتر باشید ، با این مطبا و بیمارستانهای شلوغ خیلی سخته.

نمی تونید فوبیاتون رو تعدیل کنید؟

یه کم به همسرتون حق بدین

عزیزم مردها گاهی تحمل همسر سالم و خوشگل و بی عیب خودشونو ندارن و باهاش دعوا میکنن.... شما توقع داری ...

من غر غر نکردم فقط یلحظه گفتم سرم درد میکنه اونم مریض میشه دائم ولی من اینجوری نمیکنم

عزیزم مردا بدشون میاد زنشون هعی ناله کنه...برو مشاور فوبیاتو کنترل کن کمتر بشه...ازش ب دل نگیر خسته و ناراحت شد دس خودش نبود 

تاریک ترین لحظه ی شب قبل طلوعه خورشیده...شاید الان همون تاریک ترین لحظه شبمونه...الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم💙
2706