2737
2739
عنوان

ترشحات مثل دستمال کاغذی 😷😷😷

| مشاهده متن کامل بحث + 24455 بازدید | 35 پست
گلم شکل پنیر؟؟ قارچ

شکل دستمال کاغذی خیس خورده ورق ورق کوچولو 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
شکل دستمال کاغذی خیس خورده ورق ورق کوچولو 

قارچ داری

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زاج هم گذاشتی؟خانما عسل و روغن و زاج گذاشته بودن اینجوری بود ترشحاتشون

نه اون دوتا .با ی پورد سفید ک عطاری داده نمدونم چی هس اصلا 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2731
نه اون دوتا .با ی پورد سفید ک عطاری داده نمدونم چی هس اصلا 

همون زاج نیست احیانا

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
همون زاج نیست احیانا

نمیدونم اخه تا بحال زاج ندیدم ی پودر سفیده گف دو قاشق عسل طبیعی و ی عاشق روغن زیتون بزن بش و پنج شب با اپلاکتور بزن داخلت 

نمیدونم اخه تا بحال زاج ندیدم ی پودر سفیده گف دو قاشق عسل طبیعی و ی عاشق روغن زیتون بزن بش و پنج شب ...

ببین چرا عنبرنسارا استفاده نمیکنی وقتی که دودش دادی رو اسپند برار تو شیشه بعد رو  او شیشه بشین فک کنم ت  اقدام هم باشی فقط بعد از اینکه پری شدی درست روزی که پاک شدی این کارو تا دو روز انجام بده پشت سرم هم بعد اقدام کن .... دیگه اینکه تشت اب سرکه هم خیلی ها نتیجه گرفتن فقط سرکه طبیعی بخر از این بازاری ها استفاده نکن

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
2738
زخم نشه رحمت صللللوات.... برو دکتر معاینه کنه...خیلیا زاج و این ترکیبات رو زدن  و کباب شده رحم ...

یا خداااااا نگو 

یا خداااااا نگو 

عزیزم میشه بگی ترشحاتت بخاطر چی بود.منم دقیقا مثله شما شدم ترشح مانند دستمال کاغدی .چیکار کردی؟

خدایا به بزرگیت قسمت میدم سایه هیچ پدر مادری رو از روی سر فرزندانش کم نکن
عزیزم میشه بگی ترشحاتت بخاطر چی بود.منم دقیقا مثله شما شدم ترشح مانند دستمال کاغدی .چیکار کردی؟

بخاطر زاج و عسل ...عفونتاته میاد میریزه میره .نگران نباش 

بخاطر زاج و عسل ...عفونتاته میاد میریزه میره .نگران نباش 

من ماریانا خریدم هر موقع استفاده میکنم فرداش ترشح مثله دستمال کاغذی میاد

خدایا به بزرگیت قسمت میدم سایه هیچ پدر مادری رو از روی سر فرزندانش کم نکن

سلام وا خانوم خوبی ..منم مثل شما شیاف ماریانا استفاده کردم دو روز بعدش مثل ورقه های دستمال کاغذی از واژنم در اومد البته خودش دفع نشد داشتم خودمو میشستم یکی دیکه بزارم اینارو دیدم آیا طبیعیه ؟

سلام وا خانوم خوبی ..منم مثل شما شیاف ماریانا استفاده کردم دو روز بعدش مثل ورقه های دستمال کاغذی از ...

اره دوسه روز سفت میشی و اون چیزا مث ورق میاد ازت بعدش درست میشه

2706