2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزم استفاده كردي؟!؟! راضي بودي؟!؟ 

آره ده روز پیش زایمان کردم یک هفته ای استفاده کردم دردام که شروع شد خیلی کم و قابل تحمل بود فقط بیست دیقه آخر درد شدید داشتم رفتم بیمارستان دهانه رحمم ۷سانت باز بود در صورتی که دردام قابل تحمل بود

2731
آره ده روز پیش زایمان کردم یک هفته ای استفاده کردم دردام که شروع شد خیلی کم و قابل تحمل بود فقط بیست ...

چه خوب عزيزم 

خداروشكر 

دقيقا از چه هفته اي شروع كردي؟!؟! شبي يه دونه؟!؟ واژينال؟!؟ 

ميشه طرز استفاده رو بهم بگي؟!؟ 

ببخشيدخيلي سوال ميپرسم

خدایا حال دلمو خوب کن..... بچه هامو به تو میسپارم.بهترین رو برام رقم بزن خدا جونم.
چه خوب عزيزم  خداروشكر  دقيقا از چه هفته اي شروع كردي؟!؟! شبي يه دونه؟!؟ واژينال؟!؟  ...

من از ۳۷ هفته و چندروز بودم استفاده کردم چون زایمان دومم بود میترسیدم زودتر استفاده کنم بچم زودتر به دنیا بیاد واژینال استفاده میکردم ورزش های لگنی هم زیاد انجام دادم که سرش بیاد پایین خداروشکر واسه من نتیجه داد انشالله شمام زایمان راحتی داشته باشی

چه خوب عزيزم  خداروشكر  دقيقا از چه هفته اي شروع كردي؟!؟! شبي يه دونه؟!؟ واژينال؟!؟  ...

میتونی واسه گذاشتنش از اپلیکاتور استفاده کنی که باید از داروخانه بگیری با دست هم میتونی بزاری من با دست میزاشتم ولی باید قشنگ بزنی بره تو تا وقتی آب شد روغنش به دهانه رحم برسه، خواهش میکنم گلم اشکالی نداره باز سوال داشتی بپرس😊

میتونی واسه گذاشتنش از اپلیکاتور استفاده کنی که باید از داروخانه بگیری با دست هم میتونی بزاری من با ...

مرسي دوستم 

ايشالا خدا ني ني رو برات حفظ كنه 

عزيزم بهم ميگي چه ورزش هايي انجام ميدادي و از چه هفته اي ورزش انجام ميدادي؟!؟! 

ممنونم جونم 

من زايمان اولم هس و تجربه اي ندارم

خدایا حال دلمو خوب کن..... بچه هامو به تو میسپارم.بهترین رو برام رقم بزن خدا جونم.
2738
مرسي دوستم  ايشالا خدا ني ني رو برات حفظ كنه  عزيزم بهم ميگي چه ورزش هايي انجام ميدادي و ...

من از ۳۰هفتگی ورزشای لگنی رو شروع کردم واز ۳۴ هفتگی جدی تر انجام دادم ورزشای لگنی مثل اسکات، پروانه، الاکلنگ دوهفته ی آخر پیاده رویو بیشتر کنی خیلی خوبه مخصوصا پیاده روی در سطح شیب دار که من زیاد رفتم. پیشنهاد میدم یه سر به تاپیک جامع زایمان طبیعی بعداز سزارین بزن سرچ کن میاره برات خیلی مفیده مطالبش

من از ۳۰هفتگی ورزشای لگنی رو شروع کردم واز ۳۴ هفتگی جدی تر انجام دادم ورزشای لگنی مثل اسکات، پروانه، ...

ممنونم دوستم 

آره ده روز پیش زایمان کردم یک هفته ای استفاده کردم دردام که شروع شد خیلی کم و قابل تحمل بود فقط بیست ...

سلام گلم به سلامتی قدمش مبارک باشه میشه به منم توضیح بدید که چطوری استفاده کردی چند هفته بودی من دهانه رحمم خیلی دیر بازمیشه پارسال برج پنج زایمان کردم دوباره مجدد ناخواسته باردارشدم وتنها وغریب با پسرم که ۱۶ ماهشه الان ۳۶ هفته ام شنیدم درمورد گل مغربی ولی اطلاعات کافی ندارم ازتون ممنونم این لطف ودرحقم بکنید خواهرم ؟؟؟؟

سلام گلم به سلامتی قدمش مبارک باشه میشه به منم توضیح بدید که چطوری استفاده کردی چند هفته بودی من دها ...

سلام عزیزم اول از خدا میخام بهت صبر بده واعصاب که بتونی بچه هاتو بزرگ کنی من هم زایمان دومم بود از ۳۶هفته شروع به استفاده از کپسول گل مغربی کردم با دست شیاف کن تو واژن با اپلیکاتور هم میتونی شیاف کنی من که زایمانم خیلی خوب بود دیگه نمیدونم تاثیر این قرص بود خیلی هم از خدا میخاستم که زایمانم راحت باشه

سلام عزیزم اول از خدا میخام بهت صبر بده واعصاب که بتونی بچه هاتو بزرگ کنی من هم زایمان دومم بود از ۳ ...

قربونت سلامت باشی خدا بچه هاتو حفظ کنه شما کجا زایمان کردی گلم میگن گل مغربی ضرر داره دوستام دارن استفاده میکنن الان ۳۷ هفته ام میتونم از امشب شروع کنم من خیلی استرس دارم چون پسرم یکسال ونیمشه سر پسرم فشارم رفت ۲۲ س روز ای سیو بودم الان روز به روز استرسم بیشتر میشه من مارلیک هستم میخوام برم بیمارستان امام علی برای زایمان چون کسی پیشم نیست ازاین بیشتر میترسم استرس پسرم خودم کلافه شدم 

سلام عزیزم اول از خدا میخام بهت صبر بده واعصاب که بتونی بچه هاتو بزرگ کنی من هم زایمان دومم بود از ۳ ...

شما از ۳۶ شروع کردید چند هفته زایمان کردی عزیزم سوراخ میکردی شبا موقع خواب بزارم ؟؟لطف کردی جواب دادی عزیزم خدا خیرت بده 

2706