2737
2734

سلام بچه ها

من دو هفته کمتر مونده به زایمانم اگه خدا بخواد.

خونه مادر شوهرمم شهرستانه و برای عروسی دختر خواهرش اومده تهران خونه ی ما.

از طرفی تنها نوه اش که دختر جاریمه، توی بیمارستان بستریه، پدر شوهرم بخاطر اون عروسی نیومد، ولی این اومد.

از روزی هم که اومده مدام از حرفاش نفرت و زهر میریزه،به حدی که شوهرم یواشکی به پدر شوهرم اسمس زد که "چرا مامان اینقدر از خانوم من بدش میاد و اذیتش میکنه؟" 

اونم جواب داد "بخاطر اینکه مریضه، هر بار اومدیم تهران این کار رو میکنه و برای همین من دیگه باهاش نمیام "

من هفته های آخرم، ورم زیادی هم دارم.

روز عروسی از 10 صبح آرایشگاه بودم بعدشم آتلیه بعدشم عروسی، دیگه بعد شام بیحال نشسته بودم

برگشته جلو اون همه آدم به من میگه چرا اونقدر زیاد خوردی که نمیتونی تکون بخوری؟!؟!

در حالیکه شما میدونین آدم حامله نميتونه یه جا زیاد غذا بخوره، منم از این قاعده مستثنی نیستم،ضمنا ایشون اصلا تو میز من نبود و ندید من چی خوردم!

یا مثلا از طرف من رفته گفته دسته گل عروس رو بدین این(ینی من) خشک کنه!

منم حرفی نزدم. شب به شوهرم گفتم باید اون بالا یه میخ بزنی تا این گل رو آويزون کنم،من قدم نمیرسه

اونم عصبانی شد که چه واجب بود قبول میکردی وفلان. منم گفتم مامان گفت منم دیگه حرفی نزدم. مادر شوهرم کلا انکار کرد گفت نههههه کجا من گفتم؟!؟!!!؟؟ 

در مورد انتخاب اسم، هر اسمی انتخاب کردیم مسخره میکنه، از چشممون میندازه، در حالیکه خودش تو جمع میگه بجز پدر و مادر کسی نباید برای اسم بچه تصمیم بگیره نمیدونم فلانی دخالت کرد من دعواش کردم و.... 

پریشب شنیدم به شوهرم میگه همه اسمایی که انتخاب کردین بدن، فقط اسمی که شوهرم دوست داشت و من دوست نداشتم و ایشونم میدونستن، اون خوبه، همونو بذارین!!!!

من یک ساعت رفتم مطب و برگشتم، شوهرم میگفت تا تو رفتی شروع کرد که" همه منو خیلی دوست دارن فقط زن تو دوست نداره و... "

کلا انرژی منفی خیلی زیادی به جونم ترزیق کرده. از طرفی من هفته های آخرم، استرس برام خوب نیست. 

ولی نمیتونم حرفاشو فراموش کنم. هر اتفاق ناخوشایندی میوفته ناخودآگاه ربطش میدم به پاقدم ایشون، چون سری پیش هم که اومدن خونمون دزد اومد. کلا توی این پنج سال، حتی یک بار هم نشده بدون ایجاد تنش و دعوا و ناراحتی بیان خونه ی ما. 

هر بار هم موقع رفتن میگه سری بعد من نمیام.یعنی مثلا اونطور که باید به من احترام نگذاشتید!

این سری هم گفت دیگه برای زایمانت نمیام!!!اون موقع هم پدرت (ینی پدر شوهرم)بیاد!!!

تا منو جلوی فامیل سنگ رو یخ کنه بگه مثلا عروسم بی احترامی کرد من نیومدم! 

حالا دو تا مساله هست:

اول اینکه من کل احساسم رو به شوهرم گفتم. و متاسفانه از کلمات درست و محترمانه ای هم در مورد ایشون استفاده نکردم. قبلا این اتفاق نیوفتاده بود. اون هیچی نگفت ولی حدس میزنم عواقب خوبی نداشته باشه

دوم حس خودم، چطور از این حجم تنفر توی وجودم خلاص بشم؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با وجود حرکات و حرفای ایشون بنظرم نباید شوهرت بابت کلمات نادرستت راجع به مادرش کینه بدل بگیره ازت 

بنظرم بهت حق میده

زندگیمون پر شده از " مهم نیست " هایی که " مهمن .... خیلی مهم...!
2728

انشاءالله بسلامتی زایمان کنی...

وقتی پدر شوهرتون میگه زنش مریض دیگه فکرشو نکن..

همیشه اینطور نگاه کن ک با یه آدم مریض و حسود طرفی..انقدر راحت میشی.. ک نگو

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
2738
چ عفریته ایه خدابهت صبربده خوب کاری کردی گفتی دلت خنک شد

دیگه از مادرشوهرت بد نگو 

کارایی ک من کردم انجام نده 

و اینکه ی یس بخون بگو خداجونم شما خدایی و همه چیزو دیدی میسپارم ب شما خودت جوابشو بده

منم ماه۹خیلی ورم داشتم مادر شوهرم جلو مهماناش تا منو میبینه میگه وای( پادشاه قورباغه ها) اسم یه  (فیلم کارتونی)

اومد تو .. فقط لبخند زدم شوهرمم چیزی نگفت😐

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️

به شوهرت بگو بارداری و عصبانی بودی از استرس و فشار اونطوری حرف زدی .  درستش کن وگرنه تاثیر میزاره‌.

خدارو شکر کن شهرستانِ من با مادر شوهرم همسایه ام ۹ ماهه من و حرص میدن . اما من اهمیت نمیدم فقط بیخیال باش

خداروشکر
دیگه از مادرشوهرت بد نگو  کارایی ک من کردم انجام نده  و اینکه ی یس بخون بگو خداجونم شما ...

شما جلو شوهرت بد گفتی نتیجه ی بدی دیدی؟

من از مادرش گاهی بد میگم ولی بشکل گلایه 

ولی به خاهربزرگش خیلی فش میدم خودشم همراهی میکنه چون ۴ساله یباااااار نشده بیاد یا بریم یا جایی باشیم دعوا درست نکه

فقط باید شوهرت رو همراه خودت کنی  بالحن خوب و باسیاست

دقیقا اینجوری من نمیدونستم ک خواهرشوهرم از من بدش میاد ی جوری اونم خیلی بد خودشو نشون داد من هیچی نگفتم شوهرم فقط یک بار پشت من در اومد جوابشو داد 

بعدا فهمیدم ادم باید سیاست داشته باشه

منم ماه۹خیلی ورم داشتم مادر شوهرم جلو مهماناش تا منو میبینه میگه وای( پادشاه قورباغه ها) اسم یه &nbs ...

ناراحت نشدی ازینکه شوهرت دفاعی ازت نکرد؟

من شوهرم اگه ببینه و چیزی نگه دنیااااا رو سرم خراب میشه و جنگ میکنم

2706