2737
2739
عنوان

شوهرم داره ازم‌سواستفاده مبکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1094 بازدید | 58 پست

وققتون بخیر 

فاطمه ساداتیان هستم مشاورتغذیه ومدرستربیت بدنی ومربی فیتنس با توجه به وقت باقی مونده تاعید وهزینه های سرسام اور فیتنس حرفه دراکادمی ها قصد دارم باشیوه های سالم خوری بدون محدودیت وگرسنگی وورزش های هوازی ساده درمنزل دوستانی که وقت وهزینه باشکاه روندارن راهنمایی کنم درضمن مخالفت صددرصد با دموش و قرص و کالری شماری وقیه روش ها دارم اثیات وزن ندارن ومشکلات کوارشی که بعد ها ظاهرمیشه دوستانی که میخوان باروش وپیگیری روزانه خودم کاهش وزن وسایز داشته باشن حتی توهمین ده روز فرصت به ایدی تلگرامم مراجعه کنند وگفته شه از نی نی سایت فقط دوستان خانم m-nnnn90@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خدا عکس پروفایلت فکر کردم مجری هستی وقتی باز کردم چنان خندیدم فکر کنم تخمکام جا به جا شد😂😂😂😂 ...

مجریم دیگه ب چی میخندی😒😒🤨😂😂

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2731

ماشین شستن خیلی حال میده. دوست دارم.

پای برهنه هم باشی.

پاچه شلوارت خیس بشه.

پایین آستین هم خیس بشه و کفی.

خیلی خوبه که.

اگه علاقه داری بشور.

از روزمرگی خارج میشی. 

من که خیلی دوست دارم. 

بهش غر بزن انجام نده بگو. یا باهم انجام بدیم یا خودت من خستم😜😜😜البته باروی خوشم میتونی بگی😀😀

حالا من از دست شوهرم عصبانیم که رو حجاب حساسه میگه نمیخوام خوشکلیتو کسی ببینه 😒😒😒حالا همش مانتویی هستم میگه فلان جا که رفتیم چادر بپوش باهاش بحث کردم😒

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩
2740
وای خدا عکس پروفایلت فکر کردم مجری هستی وقتی باز کردم چنان خندیدم فکر کنم تخمکام جا به جا شد😂😂😂😂 ...

😂 منم همینو قبل ازدواج میگفتم حتی میگفتم میرم خارج اما ممنوع خروج شدم بعد عقد😂😂😂😂😂

وَمَكَروا وَمَكَرَ اللَّهُ ۖ وَاللَّهُ خَيرُ الماكِرينَ🥀
اعتراض دارم

اعتراض وارد نیست خخخخخ

آخه زایمان و خانه داری و مشکلات دیگه خانم ها رو زودتر از آقایون پیر میکنه، درسته فعالیت برای بدن خوبه ولی هر چیزی به اندازه ش. مثلا استارتر کمردرد بگیره خوبه؟!! درد کلا آدم رو پیر میکنه

فرشته کوچولوم، دختر نازم خوش اومدی به زندگیم😍