2737
2739
عنوان

شوهرم داره ازم‌سواستفاده مبکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1094 بازدید | 58 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واقعا از لحاظ علمی می گین؟

علمی ش رو‌نمیدونم ولی عقلانی آره، چون پوست خسته میشه چروک میشه توان جسمی یه خانم تا یه حدی هس بیشتر ازش کار بکشی تاثیر منفی میذاره. یه وقت هایی رو به خودت اختصاص بده استراحت کن بخور,بخواب به پوستت رسیدگی کن، خونه تکونی کع تموم شه کارای روزانه خونه تا ابد هست. 

فرشته کوچولوم، دختر نازم خوش اومدی به زندگیم😍
عمرا فک نمیکردم پرو تر از شوهر من هم وجود داشته باشه.😯 شوهرت دیگ نوبره والا همین مونده ماشینم تو ب ...

به شوهر خودت امیدوار شدی

بعضی ها خیلی فقیرند..تنها دارایی شان پول است...
2738

بده ببره کارواش راحت

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
کف پوش ها رو بیار بیرون پودر بزن با فرچه بسابشون بعد با جارو برقی حسابی تو ماشینو تمیر کن اون گوشه ...

خیلی ممنون از راهنمایت فوروارد کردم به خودش

بعضی ها خیلی فقیرند..تنها دارایی شان پول است...
مگه تو کارواشی

وای خدا عکس پروفایلت فکر کردم مجری هستی وقتی باز کردم چنان خندیدم فکر کنم تخمکام جا به جا شد😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😭😂😂😂😂😂

وَمَكَروا وَمَكَرَ اللَّهُ ۖ وَاللَّهُ خَيرُ الماكِرينَ🥀
2706