2752
2739
چرا از رنگ موهای خودتون تا وقتی طراوت و شادابی داره لذت نمیبرین؟!وقت واسه رنگ کردن یه عمره ولی رنگ م ...

اره واقعا باحرفتون موافقم ،ولی ما متاسفانه موهامون از سن بلوغ سفید میشه ارثیه من خودم با این که ۲۳سالمه موهام پراز سفیدیه واسه همون رنگ میکنم ،فقط یکی از خواهرام رنگ نکرده که میگه عاشق اینم موهام کلا یکدست سفید بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عاقا چرا آرایشگاهها اینقد گرون میگیرن!!! چند ورق کوچولو موچولو فویل و یه کم پودر دکلره و چندسانت از چندتا رنگ ایرانی رو باهم ترکیب میکنن که کلا هزینه همه اینها روی هم ۴۰ تومن نمیشه اونوقت ۷۰۰-۸۰۰ تومن میگیرن

لطفا لایکم نکنین  
چرا از رنگ موهای خودتون تا وقتی طراوت و شادابی داره لذت نمیبرین؟!وقت واسه رنگ کردن یه عمره ولی رنگ م ...

اتفاقا من موهام سفید شه رنگ نمیکنم 

من میخوام تااخر امسال باردارشم...😍😍☺
2731
عاقا چرا آرایشگاهها اینقد گرون میگیرن!!! چند ورق کوچولو موچولو فویل و یه کم پودر دکلره و چندسانت از ...

من رفتم ارایشگاه گفت موهات و ۸۰۰میگیرم مش کنم بلنده خودم بادویست تومن بهترین موادارو گرفتم خالم مش کرد واسم

اره واقعا باحرفتون موافقم ،ولی ما متاسفانه موهامون از سن بلوغ سفید میشه ارثیه من خودم با این که ۲۳سا ...

آره خب آدم وقتی موهاش سفید میشه مجبوره ولی وقتی نیازی به رنگ کردن نداره چه لزومی داره آخه منو هرکی میبینه فک میکنه دهه هشتادیم 😂😂😂

❤❤❤خدایا ممنونم واسه همه چی ❤❤❤
آره خب آدم وقتی موهاش سفید میشه مجبوره ولی وقتی نیازی به رنگ کردن نداره چه لزومی داره آخه منو هرکی م ...

وای منم دیگه خسته شده بودم گفتم بزار یه رنگی مشی یکار کنم یذره سنم بچش بیاد 

آخه خانما تا وقتی جوونن و طراوت دارن رنگ‌مو چندین برابر زیباتر جلوه میکنه؛ اگه سن بره بالا و تازه اون موقع رنگ کنیم قطعا جذابیت الان رو نخواهیم داشت

لطفا لایکم نکنین  
آخه خانما تا وقتی جوونن و طراوت دارن رنگ‌مو چندین برابر زیباتر جلوه میکنه؛ اگه سن بره بالا و تازه او ...

نمیدونم ولی ب نظر من رنگ موی نچرال زیباییی نچرال هم داره بکر و زیبا

❤❤❤خدایا ممنونم واسه همه چی ❤❤❤
من رفتم ارایشگاه گفت موهات و ۸۰۰میگیرم مش کنم بلنده خودم بادویست تومن بهترین موادارو گرفتم خالم مش ک ...

خوش بحالتون من کسیو ندارم که بلد باشه؛ از طرفی مجردم هستم روم نمیشه به بابام بگم ۷۰۰-۸۰۰ بده فقط واسه رنگ مو؛ ۱سال و نیم پیش کلی گشتم تا یه جای خوب پیدا کنم با قیمت مناسب ۳۰۰ تومن واسه هایلایت هزینه کردم الان که رنگ ساده رو هم با این قیمت برام نمیذارن

لطفا لایکم نکنین  
نمیدونم ولی ب نظر من رنگ موی نچرال زیباییی نچرال هم داره بکر و زیبا

درسته هرچیزی قشنگی خودش رو داره. ولی به نظرم اینجوری بگیم بهتره: هرکس هرچی بهش میاد اون رو انتخاب کنه؛ بعضیا واقعا موهای طبیعی خودشون خیلی چهرشون رو جذاب میکنه بعضیا هم با زنگ مو خیلی زیباتر میشن تا با موی بدون رنگ

لطفا لایکم نکنین