2733
2739
عنوان

ترس از ازدواج

1424 بازدید | 17 پست

کسی ترس از ازدواج داشته یا الان داره؟من خیلی میترسم حتی حاضر نیستم خواستگار راه بدم ۲۷ سالمه خانوادم نگرانن اما دوس ندارم ازدواج کنم تا وقتی که دلم نلرزیده برا کسی

البته خب خواستگارا رو راه بده شاید دلت لرزید برا یکیشون

وقتی تاپیک سوال پزشکی میزنین اگه بیام و سوال یا عکس آزمایشتون توی پست اول باشه نگاه میکنم اگه بلد باشم جواب میدم در غیر این صورت معذورم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم حرف دل منو ردی، ای خدا رحم کن به من من در برابر عظمت کهکشان تو فقط یه تیکه گوشتم اندازه مشت دست مرا زنده کن به عشق و عاشق بمیران ،کمک کن رحم کن 

اسم خواستگار میاد اولش غم میاد تو دلم بعد میگم وای چه خوب بعد که بصورت سنتی مادر خواهرشون میان میخوره تو ذوقم و گریههههههههه، به این نتیجه رسیدم هیچ معیاری نمیشه برای عشق مشخص کرد ، ازدواج سنتی تو کتم نمیره ، کاش مستقل بودم نه سربار خانواده ، اینطوری اختیارم دست خودم بود 

استاتر های عزیز لطفا لایک نکنین البته قبلا مراتب تشکر خود را بابت مهمان نوازی تان اعلام میکنم
خب اصلا خودتو تو موقعیتی قرار میدی ک بخواد دلت بلرزه؟یا فقط نشستی تو خونه؟

نه صبح تا شب بیرون خونه ام سر کار می‌رن باشگاه می‌رم شب برا خواب میرم خونه ،میبینم همه ناراضی هستن بعد میبینم خودم زیادی خوشم دلم نمیاد به خودم سختی بدم واسه یه ازدواج معمولی بدون عشق

عزیزم حرف دل منو ردی، ای خدا رحم کن به من من در برابر عظمت کهکشان تو فقط یه تیکه گوشتم اندازه مشت دس ...

منم مثل تو ام همش گریم می‌گیره فقط حرفش که میشه،شما چند سالته عزیزم؟

نه صبح تا شب بیرون خونه ام سر کار می‌رن باشگاه می‌رم شب برا خواب میرم خونه ،میبینم همه ناراضی هستن ب ...

منم می ترسم  و متنفرم از ازدواج. همن سنیم. و اصلا زیر بار نمی رم. چه معنی داره.... اصلا متنفرم دست کسی بهم بخوره. و بخوام دست کسی رو بگیر. چه برسهههه.... 

2738
خانوادت چی میگن چجوری خواستگار رد میکنی؟

اولا دعووووااااا بابا که چون سرشناس تو فامیلا همکارا دوستاش و نظامیه خیلیییی براش سخته که دختر یکی یه دونش و بچه بزرگش نخواد ازدواج کنه. همه دوستاشم که دخترا و پسراشون ازدواج کردن و به گوش بابا می رسه. تو فامیل پدریم به دختری ۲۵سالشه و ازدواج نکنه می گن ترشیده به من ببین چی میگن. همسنا من بچه ۱۰ساله دارن. تو فامیل. 

اولا دعووووااااا بابا که چون سرشناس تو فامیلا همکارا دوستاش و نظامیه خیلیییی براش سخته که دختر یکی ی ...

ناحالا رفتی مشاور یا به ذهنت برسه بری ببینی مشکلت چیه؟عاشق کسی شدی قبلا که دلت باهاش باشه؟

ناحالا رفتی مشاور یا به ذهنت برسه بری ببینی مشکلت چیه؟عاشق کسی شدی قبلا که دلت باهاش باشه؟

نه. واقعا مشکلی ندارم. ولی نمی دونم چرا دوست ندارم. مشاور که زیاد یک استاد روانشناس می شناختم یک اقایی مسن بود تو دانشگاه علوم پزشکی کلاس داشت می رفتم. واقعا مشکل روانشناختی و رفتاری و اینا ندارم. 

اولا دعووووااااا بابا که چون سرشناس تو فامیلا همکارا دوستاش و نظامیه خیلیییی براش سخته که دختر یکی ی ...

آره دوستای بابای منم دختراشون زیر بیست و سه ازدواج کردن بچه دارن ، من باعث سرشکستگی ش شدم ، اولا مامانم پشتم بود میگفت ازدواج نکردن بهتر از ازدواج بده الان دیگه پشتم نیست میگه همیشه جوون نیستی فردا پیر میشی مریض میشه ولی من میگم اگه با دل خودم ازدواج نکنم الان پیر میشم مریض میشم، چقدر خوبه فرهنگ خارج بچه ها اویزون خانواده نیستن ، من  سی سالمه تا حالا افرادی که معرفی شدن هیچ کدوم مناسب من نبودن من میگم آدم خودش  باید کسی رو بخواد بسنجه بعد خانواده ها فشار خواستگاری سنتی برای من کمر شکن بوده، منم اهل  بچه بازی جلف بازی نیستم خودمو بی ابرو کنم، اگه مستقل بودم راحتتر این بحران رو مدیریت میکردم 

استاتر های عزیز لطفا لایک نکنین البته قبلا مراتب تشکر خود را بابت مهمان نوازی تان اعلام میکنم
2706