2737
2739
عنوان

آموزشگاه زبان شکوه خوبه؟

7643 بازدید | 16 پست

میخوام برم کلاس زبان پوکیدم تو خونه از بیکاری کسی هست که شکوه زبان خونده باشه نزدیک ترین آموزشگاه به خونمون آخه شکوهه؟

آموزشگاه خوبی هست؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از اونجا چرت تر نمی تونی جایی رو پیدا کنی

من بچگیم سال ها تو اون خراب شده زبان خوندم

از همین تریبون استفاده می کنم و می گم آقای ... حلالت نمی کنم، تو که اعصاب نداری که که می خوری معلم بچه های مردم می شی😁

متد خود اموزشگاه هم مال عهد بووووق، خودشونم بوووووق

اخیش، دلم خنک شد بعد این همه سال☺

الان خسته ام، فردا بهش فکر می کنم!
2728
2740
الان رو خبر ندارم اون زمان که افتضاح بود جزوه فارسی می گفتن ما می نوشتیم

چقدر بد .....حالا یه جلسه آموزشگاه اجازه میده برم سر کلاس ببینم چجوریه ....خدا کنه که خوب باشه و مثل زمان شما نباشه

کانون بیشتر رو گرامر کار میکنه من میخوام صحبت کردنم خوب باشه

ما که تو کانون کاملا حرف زدن رو یاد گرفتیم. وقتی قرار نباشه فارسی حرف بزنی مجبور می شی یاد بگیری. جدیت کانون رو هیچ موسسه ای نداره.
شکوه کمی غیر استاندارده...اساتیدش خیلی سطح بالا نیستن.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
ما که تو کانون کاملا حرف زدن رو یاد گرفتیم. وقتی قرار نباشه فارسی حرف بزنی مجبور می شی یاد بگیری. جد ...

کانون از خونم با اتوبوس باید برم که بیشتر وقتم باید تو ترافیک و راه باشم😔

از اونجا چرت تر نمی تونی جایی رو پیدا کنی من بچگیم سال ها تو اون خراب شده زبان خوندم از همین ...

کهکه 

اصفهانیه ها 😂 

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 
کهکه  اصفهانیه ها 😂

اره😂

اخه اون معلم از خدا بی خبرمون اصفهانی بود😁اول اسمشو نوشتم بعد عذاب وجدان گرفتم نقطه چینش کردم

همچین ادم اخلاق مداریم من

بعد رواست سال ها گیر همچین روانی بیفتم؟ هر کلاسی هم می نشستم این عوضی بود

الان خسته ام، فردا بهش فکر می کنم!
کانون از خونم با اتوبوس باید برم که بیشتر وقتم باید تو ترافیک و راه باشم😔

آخی...اشکالی نداره خب اگه برات سخته برو هر جا راحتی. زبان چیزیه که خودتم می تونی تقویتش کنی. فیلم و سریال ببین. خیلی کمک می کنه. بعد سعی کن حرف بزنی. حتی اگه شده با خودت. جمله بندی یاد بگیری. برنامه هایی هست که بتونی با خارجیا هم حرف بزنی...ولی خب...اونا برای خیلی بعده. وقتی که خیلی پیشرفته شدی!

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!