2737
2739
عنوان

بیمارای خانم دکتر معصومه یونسی بیاین با هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 209274 بازدید | 8034 پست
علت سردردهای موقع پریودی پیوند ثابت Submitted by افی (تایید نشده) on ج, 10/25/1394 - 10:25. سلام دکترعزیز من همیشه پریودیام منظم و 28 روزه یا 30 روزه هست. من به شما قبلا گفته بودم موقع پریودی، سردردهای بدی میگیرم. شما فرمایش کردین شاید استرادیولم کمه. من هم بخاطر این از روز 5 پریودی قرص استرادیول خوردم تا اینکه روز 18 پریودیم، صبح زود، حالت دل درد پریودی داشتم و خونریزی دارم. 1- چرا روز 18 پریودیم خونریزی دارم؟ 2- آیا استرادیول ادامه بدم یا نه؟ با سپاس پاسخ پیوند ثابت Submitted by Dr.Younesi on ج, 10/25/1394 - 23:35. - چون باید استرادیول از 5 تا 15 پریودی استفاده شود نه تا آخر - خیر مرجع: http://www.dryounesi.com/?q=fa/faq&page=814
هر که هستی، هر چه هستی، تا مفیدی، زنده هستی (توانا بود هر که دانا بود)
برطرف کردن کیست تخمدان با قرص ویتاگنوس پیوند ثابت Submitted by منیژه (تایید نشده) on چ, 10/23/1394 - 19:28. من برای کیست تخمدانم، قرص مارولین مصرف میکردم. کسی بهم قرص گیاهی ویتاگونوس را معرفی کرده، میگه مشکلات هورمونی و کیست را خوب میکنه و واسه داروسازی پورسینا میباشد. شما این قرص را تایید میکنید؟ میشه از این قرص جهت درمان استفاده کرد؟ پاسخ پیوند ثابت Submitted by Dr.Younesi on ج, 10/25/1394 - 23:21. برای پلی کیستیک توصیه می شود نه برای کیست تخمدان. مرجع: http://www.dryounesi.com/?q=fa/faq&page=812

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام . من از مریض های خانم دکتر هستم...قرار بود ماه دیگه برم برای ای یو ای..ولی گفتن این ماه DHEA و رویال ژلی و کیوتن بخورم...که با خواست خدا من دیروز متوجه شدم باردار هستم..فقط اینکه به نظرتون من الان وقت برای خانم دکتر بگیرم...آخه من کیست 3 سانتی داشتم و. اینکه به نظرتون همچنان قرص ها رو بخورم یا قطع کنم
مینویسم برای تمام کسانی که از رحمت خدا ناامید شدن..که ناامید نباشید درهای رحمت خداوند همیشه باز است..بخواهید تا داده شود....بعد از سقط دخترم خداوند به من پسری سالم عطا کرد.الهی شکر
سلام نسیم جون احتمالا قرص DHEA به علت پایین بودن ذخیره تخمدان مصرف میکردی که خدا رو شکر باردار شدی. بنابراین اگر وضعیت هورمونی خوبی نداری و یا سابقه سقط داری یا آزمایشات اسپرم همسرت خوب نبوده حتما به دکتر مراجعه کن تا این شرایط را برات بهتر نگهداری کنه . مراقبت های خاص بهت بده.
2731
متین جان ببخش که دیر جواب میدم منم درگیر آندومتریوزم.3بار لاپرا شدم. و 3 تا انتقال منفی.الان فقط تو فکر رژیم و ورزشم.طب سنتی و بادکش و اینا.ببینم نتیجه میده.این رژیم 15 روزه خیلی سخته. شما اولین انتقالت مثبت شدی؟؟ چه ورزشهایی خوبه؟؟ راستی،قرص dhea برای ما آندویی ها هم خوبه؟؟شنیدم سرشار ازاستروژنه.واستروژنم واسه آندو سمه.
اگر میخواهی مشکلات خودت حل شوند،به دل های دردمند دیگران تسلی و آرامش بده
2740
درمان سینه های کوچک برای شیردهی پیوند ثابت Submitted by بیمارتان (تایید نشده) on ج, 11/02/1394 - 01:13. سلام خانم دکتر من از بیمارتون هستم ولی خجالت کشیدم رو در رو این مشکلم رو بگم. باردار هستم. هفته 18 بارداری ولی با سونو 19 بارداری. سینه هام همیشه کوچک بوده و الانم که باردارم و تا حد خیلی کمی بزرگتر شده. سر سینه سمت چپ، خیلی خیلی کوچک و سمت راست یه خورده بهتره و میترسم بعد از زایمان نتونم بچه ام رو از شیر خودم تغذیه کنم. آیا روشی یا دارویی یا ورزش خاصی هست بهم کمک کنه؟ ممنون میشم راهنمایی ام کنید پاسخ پیوند ثابت Submitted by Dr.Younesi on ش, 11/03/1394 - 07:19. در هفته های آخر بارداری, باید نوک سینه را ماساژ دهید تا شیر بیرون بیاید تا بعد بتواند بچه سینه را بگیرد. شیردهی ربطی به سایز سینه ندارد. سینه های کوچک هم می توانند شیردهی داشته باشند. اگر نوک سینه شما فرو رفته است باید هفته های آخر ماساژ بدهید. مرجع: http://www.dryounesi.com/?q=fa/faq&page=824
ترشح در دوران بارداری پیوند ثابت Submitted by رویا (تایید نشده) on چ, 10/30/1394 - 16:31. با سلام خدمت خانم دکتر عزیز می خواستم بپرسم: 1- ترشح در دوران بارداری ماه دوم، تا چه حد طبیعی است و در چه صورت غیر طبیعی است؟ 2- در دوران بارداری می توان از قرص ویتامین D3 هفته ای یک عدد استفاده کرد؟ 3- برای یبوست باید از چه دارویی استفاده کرد؟ ممنون از حسن توجه شما پاسخ پیوند ثابت Submitted by Dr.Younesi on ج, 11/02/1394 - 23:23. 1- ترشح اگر با سوزش و خارش نباشد، طبیعی است. 2- خیر 3- دارو نباید استفاده کنید. ابتدا با تغذیه آنرا برطرف کنید. اگر نشد، از شربت MOM استفاده کنید. مرجع: http://www.dryounesi.com/?q=fa/comment/11374#comment-11374
سونوگرافی سه بعدی در بارداری پیوند ثابت Submitted by الهام خیرآبادی (تایید نشده) on چ, 10/30/1394 - 15:21. سلام خسته نباشید من هفته 30 بارداری را پشت سر گذاشتم و هنوز سونو سه بعدی انجام ندادم. البته به صورت دلخواه میخواستم انجام دهم اما تجویز دکتر نیست. 1- آیا امکان انجامش وجود داره یا خیلی دیر شده؟ 2- آیا ضرر برای جنین نداره در حالی که الان کاملا بزرگ شده و مدت سونو شاید کمی طولانی بشه؟ پاسخ پیوند ثابت Submitted by Dr.Younesi on ج, 11/02/1394 - 23:21. اگر جنین در غربالگری ها تا حالا مشکلی نداشته، نیازی به سونوی سه بعدی ندارید. چون ضرر دارد. مرجع: http://www.dryounesi.com/?q=fa/faq&page=822
با سلام خانم دکت به من که تنبلی نخمدان و کمی اضافه وزن دارم گفتن رژیم 15 روزه که تو سایت خودشونه. منم امروز روز اولمه.واقعا خوردن مرباهای خام مزخرفه.امروز اشکم در اومد.بعضی ها چه ناخواسته و یا راحت بچه دار میشن ما باید این همه زجر بکشیم.کسی رژیم تو سایت خانم دکتر رو انجام داده؟ خوردن یه فنجان چایی ایرادی داره؟ توروخدا جواب بدین.
رهایی جون این رژیم غذایی پانزده روزه, با توجه به نوع بیماری برای هر شخص, مدت متفاوتی داره. برای بعضی 15 روزه و برای بعضی تا 2 ماه اجرا میشه. مربای مورد استفاده با عسل طبیعی ساخته میشه نه با شکر. میوه فصل باید استفاده بشه و یا از میوه و خشکباری که طبیعی خشک شده باشه باید استفاده کنی. چای معمولی ممنوعه ولی چای به و چای سیب خوبه. لبنیات هم ممنوعه. به کتاب های آقای خدادادی که با جزئیات گفته شده مراجعه کن. تاثیر این رژیم در درمان کیست ها باعث کوچک شد یا عدم رش یا نازک شدن اتصال کیست به دیواره رحم یا بدن میشه که برای جراحی راحت تر میشه و کمتر به بدن صدمه میرسه.
نتیجه پیاز درمانی و عسل درمانی تشکر پیوند ثابت Submitted by هستی (تایید نشده) on ی, 11/04/1394 - 07:53. سلام خانم دکتر من چون نمیدونستم چطور میتونم ازتون تشکر کنم اینجا نوشتم من بعد از چند سال با کمک و توصیه های مفید شما مشکلم حل شد امیدوارم خدا به شما عمر با عزت و سلامتی بده من در مورد پیاز درمانی و عسل درمانی شک داشتم ولی چون شما قبول داشتین انجام دادم و مشکلم حل شد در صورتی که دکترم عملم کرد و بهم نگفت که میتونم از این روش استفاده کنم. اجرتون با خدا مرجع: http://www.dryounesi.com/?q=fa/faq&page=825
سلام من سه سال پیش که تازه فهمیدم فیبروم دارم رژیم آقای خدادی رو صد وده روز گرفتم هیچ خوراکی ممنوعه ای نخوردم کامل رعایت کردم بعد از این همه رعایت رفتم سونوگرافی دو سانتم بزرگ شده بود پنج کیلوهم اضافه وزن پیداکردم وسوسه خوردن وحشتناک بود.خانم دکترهم همین رژیموبهم داداماتحمل دوباره این کابوس رو نداشتم فقط عصاره گندم خوردم ازسرگیجه و بی حالی خیلی اذیتم میکنه آمبولیزاسیون و آمپول دکاپپتیل قرص یاسمین داروگیاهی همه رو امتحان کردم واقعا سردرگمم میخواستم تجربه امواز درمانابگم شایدبتونه تو تصمیم گیری کمکتون کنه بخاطرمجردبودنم هردرمان غیرجراحی رو تجربه کاردم امافایده نداشت برداشتن فیبرومم فایده نداره چون رحمم فیبروماتوزه.نمیدونم چکاربایدکرد.بهتریناروبراتون آرزو میکنم
2706