2733
2734

من خیلی کلافه ام. شکمم پر از ترک و کهیره. همش میخاره با اینکه هر یک ساعت چربش میکنم. نشتن و پا شدن برام عذابه. دراز کشیدن و خوابیدن برام حسرت شده. از خانواده ام دورم و هیچکی نیست نازمو بکشه. خیلی داغونم😢 

دخترم تمام زندگیمه🙆

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همه ی ما این روزها رو.گذروندیم عزیزم

خیلب خیلی سخته

ولی کاری نمیشه کرد

من.رمان.میخوندم

قران.میخوندم

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤آخایی😷😷
باز روزها به آشپزی و ... اینا مشغولم میگذره ولی شبا دیگه دیوونه میشم😞

بسختی ،منکه شبا نمیتونستم بخوابم کمردرد داشتم همیشه حتی نمیتونستم اینورو اونور برگردم

🌹خداجونم روزی هزاران بار  شکرت میکنم که دخترمو بهم بخشیدی ،،⚘خدایا شکرت ...👈شده ذکر هر روز من🤩🤩تیکرم برا تولد فسقل خانمه🎂
2738

با عشق و حال خوش گذروندم. واقعا خاطرات خوبی ازش دارم. روزهای آخر را مشغول بستن ساک و آماده کردن اتاق کودک بودم...

میشه یه صلوات یا فاتحه برای پدر آسمانی من بفرستید؟ پدر مظلومم را به تازگی با تصادف از دست داده ام. اسمش سید احمد مصطفوی 😭💔 است. باور دارم که به لطف خدای رحمان و با مدد انفاس پاک شما عزیزان، روح پدر من و اموات خودتون در پناه آرامش و آمرزش خدای غفور قرار می گیره (ان شاء الله). خدای مهربان، حافظ شما و  عزیزانتون باشه. 🤲❤💚

حسرت بارداریتو میخوری بعد زایمان

من شکمم خون میومد بخدا ولی گذشت

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤آخایی😷😷
با عشق و حال خوش گذروندم. واقعا خاطرات خوبی ازش دارم. روزهای آخر را مشغول بستن ساک و آماده کردن اتاق ...

اتاق بچه رو ما یکماه پیش آماده کردیم. ساکمم دو هفته ایه بستم.... فقط انتظار مونده

دخترم تمام زندگیمه🙆
چه قرصی.من دو ماه کهیر بودم.فاجعه بود.

وای من دو روز دونه ریخته بود شکمم و پاهام داشتم روانی میشدم 

چجوری تحمل کردی 

من اول رو شکمم زد خییییلی به شدت میخارید من فکر کردم از ترکای شکممه . خارشش شدید بود 

بعد دیدم چندتا تو پاهام زده اونوقت بود که افتادم دنبال درمان

من بهم گفت حساسیت بارداری 

2706