2737
2739

سلام

من ۲۱ سالمه و با اقایی ۴۰ ساله اشنا شدم.

این اقا مجرد هست و تالا ازدواجی نداشته. خاهر  ایشون امریکا هست و اونجا تحصیل کرده. و خانوادشون پزشک هستن.. ایشون هم دکتری دارند اما در زمینه مهندسی.. منم هم رشته ایشون هستم اما تا مقطع کارشناسی خوندم...باهاش چند باری رستوران و بیرون رفتم..خیلی خرج میکنه..بیش از حالت عرف.. استارت اشنایی مون از کار بوده.و تا الان هم فقط راجب موضوعات کاری صحبت کردیم..اخیرا حرف از خاستگاری میزنه ایشون و کاملا جدی.. از طرفی هم هیچکار خارج از چهارچوبی هم انجام نمیده...جز دست دادن با ایشون، هیچ ارتباط فیزیکی دگ ای با من برقرار نکرده... وضعیت اقتصادی بسیار خوبی داره... منزلشون هم ولنجک هست و سوا از خانواده اش زندگی میکنه و منزل مستقل داره... ماشین، موقعیت کاری و اجتماعی و همچنین تحصیلیه ایشون هم در سطح بالایی هست...

من خودم تحصیل کرده هستمو در شرکت معتبری کار میکنم، همچنین خانواده ی بنده هم تحصیل کرده هستن، اما خب منزلمون از لحاظ منطقه مثل ایشون نیست و پایین تر هست..همچنین وضعیت اقتصادی خانوادمم مث ایشون نیست.... از طرفی هم چون چهره و قد و هیکلم رو فرم هست و خوشگل و عروسکی هستم خود این اقا یه بار به من گفت تو حیفی من جای باباتم...بعد دوباره حرف برگشتمو سیاق همیشه شو پیش گرفت...شما بودین تن میدادین به این ازدواج ؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

بیست سال تفاوت سن

بیست سال تفاوت  فکر  و روحیه و جهان بینی 

و اغلب افرادی ک با  افراد کم سن ازدواج میکنن ؛  ب اون فرد ب چشم بچه نگاه میکنن و  باهاش وارد مشورت و ... نمیشن...

(( کامنتم عمومیت نداره  ولی بر اساس تجربه عرض میکنم)) 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

اینو ما هیچ جوره نمی تونیم راهکار بدیم عزیزم فقط و فقط خودت مهمی ایا با اختلاف ستی مشکلی نداری ایا حاضری بیست سال دیگه که شما چهل سالت بود و هنوز حتی میانسال هم به حساب نمیایی یه شوهر شصت ساله داشته باشی ؟و اینکه علاقه هم مهمه علاقه ای داری به این اقا ؟یاا به عنوان یه کیس نگاه میکنی ؟

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

بستگی به خودت داره ببین چی از زندگیت میخای

من خودم چون تو شرایط سخت اقتصادی زندگی کردم احتمال داشت قبول کنم.

اما مرد ۴۰ ساله هم فکر نمیکنم بتونه برات مناسب باشه خیلی جوونی

رگ خواب خدا شکرگزاریه یادت نره 🥰😍
2706