2737
2734

واقعا با زندگی آدما بازی میکنن بعضیاشون . اصلا حواسشون نیست که چقد شغل پر مسئولیتی دارن . چقد ممکنه حق الناس گردنشون باشه . آخه تو که شعور و سواد نداری غلط میکنی مطب میزنی . حیوونای پول پرست 

و خدایی که به شدت کافیست ... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم چی شده 

آزمایش اسپرم شوهرمو الکی گفتن عالیه خوبه . الان مرکز ناباروری میگه اسپرم خیلی خیلی ضعیف در حدی که آی یو ای هم نمیشه . گفت آزمایشگاهای بیرون دقیق نیست و تازه بازم آزمایشات شوهرت خوب نبوده چطور گفتن خوبه .ک

2738

اره بخدا دختر منم ۷ ماهشه دکترای احمق ...خودمم گوشمو داغون کردن هردوتا پردش پاره است شبا از درد خواب ندارم😢😢😢😢

خدایا دخترمو برام نگه دار کل دارای من تو این دنیاس الهی امین.
اره بخدا دختر منم ۷ ماهشه دکترای احمق ...خودمم گوشمو داغون کردن هردوتا پردش پاره است شبا از درد خواب ...

خدا لعنتشون کنه . فقط ویزیت میگیرن ویزیت نمیکنن لامصبا 

دو ساله میگن فقط من مشکل دارم پلی کیستیکم هی دارو هی آمپول. اینجا میگن پلی کیستیکت خفیفه . عملا مشکل ...

توروخدا؟؟منم پلی کیستیک هستم شوهرمم آزمایش داد گفتن واریکوسل داره آبان ماه عمل کرد بعد3ماه دوباره آزمایش داد گفتن نسبت به قبل عمل بهتر شده دارو داد دکترش ولی نگفت عالی شده😶

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
آزمایش اسپرم شوهرمو الکی گفتن عالیه خوبه . الان مرکز ناباروری میگه اسپرم خیلی خیلی ضعیف در حدی که آی ...

منم از شوهرم قبلا خوب بود یکی دیگه گرفتم گفتن افتضاحه

ازمایش قبل و دادم دکتر گفت احتمالا از دوم اشتباهه 

حالا باید فردا بریم سونو بده

انشاءالله مشکل شما هم برطرف بشه عزیزم ...استرس به خودت وارد نکن

توروخدا؟؟منم پلی کیستیک هستم شوهرمم آزمایش داد گفتن واریکوسل داره آبان ماه عمل کرد بعد3ماه دوباره آز ...

شوهرم سونوگرافیم داد واریکوسل نداره . ولی سرعت 0 مورفولوژی 1 درصد 😢😢😢😢

منم از شوهرم قبلا خوب بود یکی دیگه گرفتم گفتن افتضاحه ازمایش قبل و دادم دکتر گفت احتمالا از دوم اشت ...

سونوگرافی شوهرم هیچ مشکلی نداره ولی سرعت و مورفولوژی افتضاح و این یعنی ژنتیکی اینجوریه 😑😑

2706