2752
2734
عنوان

اسپری قبل از سشوار چه مارکی خوبه؟

314 بازدید | 5 پست

سلام دوستان من موهامو برا اینکه صاف بشه خودم سشوار میکشم ولی بعد از اینکه میرم حمام متوجه شدم که خیلی خشک میشن حس میکنم اسیب میبینن تو اینترنت سرچ کردم که باید قبل از سشوار اسپری محافظ حرارتی استفاده کرد.شما مارک خوب سراغ دارید و یا یه روشی که موهام اینقد خشک نشه

دختر مهربون من  بهترین هدیه خدا😍😘خداروشکر که منو لایق مامان بودنت دونستی💃دوستان لطفا دعا کنید مادر خوبی باشم براش🙏🌹
اسپری دوفاز نلی ، شما مخصوصه موهای اسیب دیدشو بخر

ممنون عزیزم 

دختر مهربون من  بهترین هدیه خدا😍😘خداروشکر که منو لایق مامان بودنت دونستی💃دوستان لطفا دعا کنید مادر خوبی باشم براش🙏🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چقد هم گرونه ما شاالله😅70 تومن

2731
نلی افتضاحه  گلیس میزنم من  و ای پلاس

عزیزم قیمتشون چنده