2737
2734
عنوان

چالش عشاق😍❤

355 بازدید | 50 پست

سلاااااااام دوستای گل😊می دونم تکراریه ولی بیاین این متن قشنگ و واسه همسر یا نامزد یا عشقتون بفرستید و جوابی که داده اسکرین بگیرید😍ما از عاشقیه شما لذت میبریم❤💙.

...

گر بگويم

كه" تو "

در خون مني

بهتان نيست..😘

...

من خودم فرستادم حالا سین نکرده هر موقع جواب داد اسکرین میفرستم😊

بهتان چیه

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

تازه دعوا کردیم پیام بدم پرو میشه😂😂😂😂😂

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)
2738

هر وقت از این چالشا میبینم یا با شوهرم قهرم یا شوهرم سرکاره یا هر چیزی که مانع میشه😔

حسرت به دلم موند یه چالش بفرستم براش

الانم باهاش سرسنگینم میخوام سر به تنش نباشه حیوون

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
هر وقت از این چالشا میبینم یا با شوهرم قهرم یا شوهرم سرکاره یا هر چیزی که مانع میشه😔 حسرت به دلم م ...

بهش پیام بده گر بگفتم که تو درخون منی چرت گفتم 😒

چرا امضات کم رنگه  اینجانب از سال ۹۶ ب دلیل کاهش ناگهانی گربه ها ذائقم تغییر کرد و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم.نام کاربری قابل تغییر نیست دیگه  
2706