2737
2734
عنوان

این هفته ۴شنبه سوریه یا هفته دیگه؟

127 بازدید | 14 پست

هفته دیگه سه شنبه آخر سال میشه ۲۸اسفند و فرداش سال تحویله

یادمه هر موقع اینجوری میشد هفته قبلش ۴شنبه سوری بود.

امسال چجوریه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم نمیدونم پارسالم سه شنبه قبلش چهارشنبه سوری بود ولی امسالو نمیدونم😕

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
2738
همین هفته چهار شنبه سوریه 🎆🎇🎊🎉

واقعا؟؟کی اینو گفته؟

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
واقعا؟؟کی اینو گفته؟

تو شهر ما دو هفته  شروع کردن  به ترقه زدن برا ما که هم هفته پیش بود هم این هفتس هم هفته بعد 😀😀😀

شمایی که داری امضامو میخونی😎بله با شمام              امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😘
تو شهر ما دو هفته  شروع کردن  به ترقه زدن برا ما که هم هفته پیش بود هم این هفتس هم هفته بع ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣چقدخوب شماسه تاچهارشنبه سوری دارین

2706