2737
2734

از ساعت ۷ و ۸ به بعد چای و مایعلت و چیزهای خنکی مثل خیار و هندونه کمتر بده بخوره

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

استرس نباید داشته باشه.یه چی می گم یه بار امتحان کن.اگر صبح پاشد و دیدی جیش کرده یکم تند بهش بگو چرا این کارو کردی؟دیگه نبینم ها.خلاصه یه دعوای کوچیک کوچیک هااا.دیدم جواب می ده.تو ذهنش می شینه که نباید شب جاش رو خیس کنه

2740
هنوز درگیر از پوشک گرفتنشم😩😧

ببرش دکترخانم ممکنه عفونت مجاری داشته باشه بعدم روانشناس کودک ممکنه اضطراب پنهان داشتها باشه

قند بچه روهم چک کن برای میزان اب خوردنش خصوصا اگر بی حاله یا رنگ پریده و همزمان پرنوشی داره حتما تستش کن 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
ببرش دکترخانم ممکنه عفونت مجاری داشته باشه بعدم روانشناس کودک ممکنه اضطراب پنهان داشتها باشه قند بچ ...

سونو ادرار بردم مشکلی نداره.ازمایشم داده مشکل قند نداره.روانشناس کودک خوب سراغ داری؟

سونو ادرار بردم مشکلی نداره.ازمایشم داده مشکل قند نداره.روانشناس کودک خوب سراغ داری؟

فکر کنم سرچ کنی تاپیک هاش باشه 

اگر مهد کودک بزرگ  اطراافتون هست اونام روانشناس کودک یک روز در هفته دارن

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست