2733
2734
عنوان

کیا رفتن قلعه رودخان؟

1201 بازدید | 18 پست

بنظرتون الان فصل خوبیه واسه رفتن؟

واینکه چطورامکاناتی داره میشه شب روموند؟

ازفومن چقدباماشین شخصی میشه رف؟

اگه ازمن خوشت نمیاد مهم نیست چون اصلا من جوری رفتار نمیکنم که هرکسی خوشش بیاد  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینجا که هوا خیلی خوبه. بهاریه

اینکه اونجا شب بمونید نمیشه چون امکاناتی نداره. میتونید تو یه هتل اطراف بمونید

فاصلش هم با فومن زیاد نیست

❤️درک متقابل زندگی رو به بهشت تبدیل میکنه❤️
2731

من...فک‌کنم تا فومن ۱۵کیلومتره...حتما جای موندن تو روستاهای اطراف هست ولی ما شب نموندیم

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀

من رفتم معرکس واقعا...ما تابستون رفتیم خیلی خنک بود رو ب سردی ولی عید حتما سرده بعید میدونم بشه رف

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
2740

فعلا که این هفته هوا خوبه ، چرا شب بمونی ؟ راهی نیست تا شهر ، راحت میتونی غروب برگردی محل اسکانت

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .

بچه ها شمال عید هوا چطوره...ما همش تابستون میریم امسال میخوایم عید بریم یخ نزنیم  

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
اهان همون  من تو پاییز رفتم خیلییییییییی سرد بود و بارون شدید میومد ولی واقعا قشنگه ماشینمونم ت ...

اخی عزیزم. الان خیلی قشنگه

تو گیلان اینجور جاها رو باید بهار تابستون رفت. پاییز زمستون اصلا مساعد نیست

❤️درک متقابل زندگی رو به بهشت تبدیل میکنه❤️