2733
2734
عنوان

قبول دارين بدترين مادرشوهر و خواهرشوهر بازم بهتر از جاريه؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 843 بازدید | 57 پست

برعکس حالا من یدونه جاری دارم خانوووومِ ب تمام معنا.خونواهدهی شوهرم خیلی آزارم دادن خیلی دلمو شکستن ولی واقعا حاریم خیلی خوبه.نمیشه گفت حتمااااا خونواده ی شوهر خیلی نسبت ب جاری خوبن من یبار ازدواج ناموفق داشتم متاسفانه همشون از بچه ی خواهر شوهر تا پدرشوهرم همشون اذیتم کردن.مونده ب شانس ی سریا واقعا حقشونه عروس بد گیرشون بیوفته تا قدر خوبارو بدونن.

تیکر تولد 1 سالگی پسر گلمه😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من جاریام خیلی ازم بزرگترن. بعد که میریم خونه مادرشوهر با لباسایه فوقالعاده شلخته وسر و وضع داغون فق ...

فقط اشتباه منو نكن

منم مثل حاريهات بودم

اما موقعي كه بهشون نياز داشتم مثل بعد زايمان نه تنها كمك دستم نبودن بلكه باعث شدن افسردگي هم بگيرم

از اون موقع به خودم و خدا قول دادم تو دنيا فقط به پدر مادر خودم خدمت كنم

اونها رو هم فقط احترامشون كنم

انقد رقتارمو تغيير دادم كه اول باعث دلخوريشون شد

ولي الان كنار اومدن احترامم بيشتره شده

انقدر دير به دير ميرم كه زنگ ميزنن كه دلمون تنگ شده پاشو بيا

قبلا يه روز درميون اونجا بودم

اصلا دلم نميخواست سنگ دل باشم

ولي مثل اينكه زمانه اينجور شده مهربون باشي زياد سوارت ميشن

2731
من جاریام خیلی ازم بزرگترن. بعد که میریم خونه مادرشوهر با لباسایه فوقالعاده شلخته وسر و وضع داغون فق ...

بگو والا من خودشبرینی بلد نیستم خیلی بچم بشین مثل خانوما نگاه کن.والاااا😘☺

تیکر تولد 1 سالگی پسر گلمه😍😘
به چی حسادت نکنن یریز تو حسودی ان چرا زن داداش از مابهتره میخوان اشوب کنن بخاطر همین یریز سرشون توزن ...

وووی

چه تعریفی از خواهرشوهر داری

داداش که نداری خدا نکرده

شهرت،قدرت و ثروت همه پوچ است و فانی   تنها محبت است که جاویدانست و باقی 
2740

نه.چون جاری بدباشه میشه رابطه نداشت شوهر هم زیادگیرنمیده اما خواهرشوهر ومادرشوهر بدباشه هرکاری نکنی وصله شوهره وشوهر پشتشونه

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید

پادشاهی کن باو راحتی تو به خودت برس لباس خوشگل بپوش همیشه مرتب باش و اینقد خودتو خفه نکن اینا ازونور بوم افتادن 

وووی چه تعریفی از خواهرشوهر داری داداش که نداری خدا نکرده

وقتی چیزی نمیدونی الکی نظرنده 

من باعروسامون عین خواهریم جوری هستیم که بیشتر از داداشمون به خانمش میرسیم واحترامش میکنیم ولی خواهرشوهر بد خیلی جاها دیدم کلآ آدم حسود هرجاباشه بلاست حالاخواهرشوهرباشه یا عروس .. 

پادشاهی کن باو راحتی تو به خودت برس لباس خوشگل بپوش همیشه مرتب باش و اینقد خودتو خفه نکن اینا ازونور ...

دقیقا همینکارو میکنم. بعد پشته سرم میگن همش فکره قروفره ودست وپا نداره وتنبله

از امروز شــــــــــــروع شد عهدی که با خودم بستم. نمازمـــــــو اول وقت میخونم😍غیبت ممنوع😠سالم میخورم😍به خودم وزندگیم میرسم💜این تیکرم تا وقتیه که اینکارا عادتم بشه 💜💜💜💜💜

صد درصد هرچی هم بد باشن باز بچه ت نوه شون میشه و همسرت پسرشون ولی جاری هیچ نسبت خونی باهات نداره

وقتی پدری از دنیامیرود تکه ای از روح فرزندش را باخودش به زیرخاک میبرد .خیلی دلتنگتم پدر😢

دقیقا درست میگی عزیزم، ولی از قدیم گفتن سرتو کن زیر فرشت درد دلتو به قالی بگو ولی به جاری نگو

حالا چه جاری خوب باشه چه بد

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه😔 تو باید قوی تر بشی😪
2706