2733
2734
عنوان

قبول دارين بدترين مادرشوهر و خواهرشوهر بازم بهتر از جاريه؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 843 بازدید | 57 پست
الانم چسبيده به خواهرشوهرم حالا انگار برا من خيلي مهمه قبلا مهم بود ولي الان واقعا برام مهم نيست ...

دخترخوب از من به شما نصیحت با طایفه شوهر خیلی محترم ومودب باش ولی با هیجکدوم زیادی صمیمی نشو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خواهر شوهر ندارم با مادر شوهرمم رفيقم،هر چند بعضي مواقع حرصمو درمياره كه اونم بخاطر فاصله سنيه، ولي ي دونه جاري دارم من باهاش كار ندارم ، اصلا نميبينمش ولي نميدونم اين همه حسودي از كجا نشات ميگيره ، فوق العاده حسوده و همش حرف منو ميزنه در صورتيكه من حتي كلمه اي دربارش نميگم،اصلا كاري به كارش ندارم.همه چيزو براي خودش ميخواد، خونه اي كه پدرشوهرم موقتا به اسم برادرشوهرم سند زده بود و رفت زد به نام خودش

همسرم و پسرم تنها عشق های زندگي من هستند.با تمام وجود دوستشون دارم.    
من جاریام خیلی ازم بزرگترن. بعد که میریم خونه مادرشوهر با لباسایه فوقالعاده شلخته وسر و وضع داغون فق ...

توهم مادر شوهرت کشونکشون ببر  فرچه بکش بشور هههههخخ😂😂😂😂

زندگی نه ماندن است نه رسیدن    زندگی سادگی یک رفتن است
2728
من همسرم دوست نداره کار کنم خونه مامانش. ولی یجوری جو سنگین میشه همه کار میکنن من میشینم

قطعا همسرت يچيز ميدونه كه يچيز ميگه. ببينكاراي خودتو بكن .مثلا تو سفره جم كردن و پهن كردن كمك كن يا نهايتا وقتي خودتون مهمونين تو شستن ظرفاولي نه ديگه پاشي كاراي خونشونو بكني.

خدایا از رحمتت نا امید نیستم
توهم مادر شوهرت کشونکشون ببر  فرچه بکش بشور هههههخخ😂😂😂😂

حاضرم سه تا خونه رو کامل خونه تکونی کنم ولی به اون دست نزنم😬😬😬😬😬

از امروز شــــــــــــروع شد عهدی که با خودم بستم. نمازمـــــــو اول وقت میخونم😍غیبت ممنوع😠سالم میخورم😍به خودم وزندگیم میرسم💜این تیکرم تا وقتیه که اینکارا عادتم بشه 💜💜💜💜💜
قطعا همسرت يچيز ميدونه كه يچيز ميگه. ببينكاراي خودتو بكن .مثلا تو سفره جم كردن و پهن كردن كمك كن يا ...

ممنون از راهنماییت عزیـــــــــــــزم

از امروز شــــــــــــروع شد عهدی که با خودم بستم. نمازمـــــــو اول وقت میخونم😍غیبت ممنوع😠سالم میخورم😍به خودم وزندگیم میرسم💜این تیکرم تا وقتیه که اینکارا عادتم بشه 💜💜💜💜💜
2740
وقتی چیزی نمیدونی الکی نظرنده  من باعروسامون عین خواهریم جوری هستیم که بیشتر از داداشمون به خا ...

پس حرف خودت رو نفی کردی    

شهرت،قدرت و ثروت همه پوچ است و فانی   تنها محبت است که جاویدانست و باقی 

بنظرم کلا جاری مادرشوهر خواهر شوهر هیچکدوم دوست ادم نیستن با همشون باید فاصله رو حفظ کرد،من که خودم به شخصه با هیچکدوم راحت نیستم

توت فرنگی ام   ....دوست عزیزمایران 80میلیون جمعیت داره که قرار نیست همه این ۸۰ میلیون مطابق رای و نظر شما فکر کنن احساس کنن و نظر بدن پس اگر تو تاپیکی دیدی مخالف نظر منی ریپلای نکن به جاش برو پیش یه روانپزشک و بگو که شخصیت کنترل گری داری هر چه زودتر به فکر درمان خودت باش