2737
2739
عنوان

کدوم جاری

| مشاهده متن کامل بحث + 536 بازدید | 54 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

البته من شوهرم از برادرش کوچیکتره...جاریمم از من کوچیکتره.🤔😁من زن پسر سومیه میشم.ولی از لحاظ سنی بخواین حساب کنیم.دومین عروسم.حالا نمیدونم عروس آخریه میشم یا وسطی😂😂😂😂😂😂

چرا مامان من جاری بازی نداره با جاریاش؟ کسیو ادیت نکنی ۹۰درصد کاریت نداره خدارشکر جاری ندارم ک بحا ...

منم قبلا اینجوری فکر میکردم ولی با چیزایی ک دیدم نظرم کلا عوض شد. یبار دوبارم نیس ک بگم سوتفاهمه.همه متلکا همراه خندست ک مثلا شوخی دارم میکنم. 

2740
چرا مامان من جاری بازی نداره با جاریاش؟ کسیو ادیت نکنی ۹۰درصد کاریت نداره خدارشکر جاری ندارم ک بحا ...

زمان قدیم باز بهتربود الان بدتر شده همچی شده حسادت و چشم و همچشمی

نه بابا 

من به مدت 6سال تک عروس بودم واقعا سختم بود. امسال دوتا جاری اومدن خودمو کشیدم کنار خلاص شدم. البته دل خوشی از جاریام ندارم. چون خیلی اهل پز دادن هستن و خیلی ادعاشون میشه .تازه از منم بزرگترن.

خدای مهربونم سپاسگزارم ازت❤️
من اخریم.به نظر من اخری بودن سخته چون تمام فشار خانواده روی عضو جدید خانواده تخلیه میشه

منم موافقم 

پذیرفتن یه عضو جدید سخت بود برا خانواده شوهر من جاریام توقع داشتن همونجوری زندگی کنم ک اونا 6-7 سال پیش اوایل زندگیشون بودن

همیشه میخوان ازشون عقبتر باشم چون دیرتر ازدواج کردیم دوس ندارن وضع زندگیمون مثه اونا باشه ک 6 ساله ازدواج کردن مثلا 

یا اینکه دوس ندارن بقیه خانواده با من خوب باشن چون اونا سابقه شون بیشتره میخوان جای اونا بازتر باشه و...به همین ترتیب کلی چیزای دیگه در کل میخوان به همون اندازه ک دیرتر اومدم عقبتر باشم

2706