2737
2739
عنوان

اووففف از دسته مامانم😫😫

4437 بازدید | 45 پست

سلام خشگلا

یک هفتس که پریودم و خونریزی شدیدی دارم فشارمم پایینه حالا امروز مامانم به بابام میگه محدثه فشارش پایینه بابامم میگه واسه چی میگه پریوده 😐😐واسش جگر بگیر حالا جلوی خودم میگه ها

بهش میگم اخه مامانم الهی دورت بگردم واسه چی میگی میگه غریبه که نیست😫😫😫

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم روزی دخترم پریود شه به باباش میگم😂😂😂😂😂

مهربان و ملایم باش، اجازه نده دنیا تو را زمخت و خشن نماید… به درد و رنج اجازه نده تو را بیزار نماید… به تلخی ها اجازه نده، شیرینی زندگیت را، از تو بربایند  
2738
منم روزی دخترم پریود شه به باباش میگم😂😂😂😂😂

فقط خواهش جلوی خودش نگو که از خجالت اب میشه

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
وای چه بد ،آددم خجالت میکشه خووو

خجالت نداره، خونه دیگه خوننننننن

مهربان و ملایم باش، اجازه نده دنیا تو را زمخت و خشن نماید… به درد و رنج اجازه نده تو را بیزار نماید… به تلخی ها اجازه نده، شیرینی زندگیت را، از تو بربایند  

خوب

الان ناراحتی نداره 

درسته خجالت میکشه ادم اونم به خاطر نوع تربیت و همیشه شنیدن تذکر که باید پری را از همه مخفی کنیه 

ولی خوب امان از دست مادرهای عزیز که اینقدر نگران بچه هاشونن  

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 

وا بابات عیب نداره البته باید یواشکی میگفت منم دخملم بزرگ بشه به باباش میگم تا هواشو بیشتر داشته باشه 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
2706