2737
2739
عنوان

حاجت گرفتن از شهدای مظلوم غواص

838 بازدید | 9 پست

دوستان اینو بخونید میدونم همه معمولا خوندن و میدونن ولی من الان دوباره خوندمش و خواستم براش دوباره تاپیک بزنم چون نمیدونم چرا به دلم افتاده ...

بلاخره حاجتمو از شهدا میگیرم 😍😚 اللهم صل علی محمد و آل محمد هدیه به روح پاک همه ی شهدای در راه حق 

ﻧﺎﮔﻔﺘﻪ ﻫﺎﯼ ﯾﮏ ﺭﺯﻣﻨﺪﻩ : ﻣﯿﺪﻭﻧﯿﺪ ﯾﻪ ﻭﻗﺘﺎﯾﯽ ﻭﺍﻗﻌﺎ ﺑﺎﯾﺪ ﺩﻟﺖ ﺑﺮﺍﯼ ﺑﻌﻀﯽ ﻫﺎ ﺑﺴﻮﺯﻩ . ﻣﺜﻞ ﻫﻤﯿﻦ ﻏﻮﺍﺹ ﻫﺎﯼ ﺷﻬﯿﺪ ﮐﻪ ﭘﯿﺪﺍ ﺷﺪﻥ !! ﺑﺎﯾﺪ ﭼﻘﺪﺭ ﺑﻪ ﺯﻧﺪﮔﯿﺖ ﻇﻠﻢ ﺑﺸﻪ ﮐﻪ ﺗﻮﯼ 16 ﺳﺎﻟﮕﯽ ﻭﻗﺘﯽ ﻫﻨﻮﺯ ﺑﭽﻪ ﺍﯼ ﺟﻨﮕﯽ ﺭﺍﻩ ﺑﯿﻔﺘﻪ ﮐﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻧﯿﺴﺖ ﺗﻤﻮﻡ ﺑﺸﻪ ، ﺑﮕﻦ ﻭﺍﺟﺒﻪ !! ﻧﯿﺮﻭ ﻧﺪﺍﺭﯾﻢ ﺑﯿﺎﯾﺪ ﺟﺒﻬﻪ !! ﻣﺮﺩﻭﻧﮕﯽ ﻣﯿﮑﻨﯽ ﻭ ﻣﯿﺮﯼ. ﻭﻟﯽ ﺣﺎﻻ ﮐﻪ ﺭﻓﺘﯽ ﺟﺒﻬﻪ ﺩﻗﯿﻘﺎ ﻣﯿﺨﻮﺭﻩ ﺑﻪ ﻋﻤﻠﯿﺎﺕ ﮐﺮﺑﻼﯼ 4 ﮐﻪ ﮐﺎﻣﻼ ﻟﻮ ﺭﻭ ﺭﻓﺘﻪ ﻭ ﻫﻤﻪ ﻓﺮﻣﺎﻧﺪﻩ ﻫﺎﯼ ﺩﻻﻭﺭ ﻭ ﺷﺠﺎﻉ ﺧﺒﺮ ﺩﺍﺭﻥ ﮐﻪ ﻟﻮ ﺭﻓﺘﻪ !! ﻭﻟﯽ ﺗﻮ ﮐﻪ ﯾﻪ ﺑﭽﻪ ﺍﯼ ، ﻗﻄﻌﺎ ﺑﻬﺖ ﻧﻤﯿﮕﻦ ، ﻧﻪ ﺑﻪ ﺗﻮ ، ﻧﻪ ﺑﻪ ﺍﻭﻥ 12 ﻫﺰﺍﺭ ﻧﻔﺮ ﺩﯾﮕﻪ ﺍﯼ ﮐﻪ ﺍﻭﻧﺮﻭﺯ ﺷﻬﯿﺪ ﺷﺪﻥ !! ﻓﻘﻂ ﻫﯽ ﺩﺍﺩ ﺯﺩﻥ ﺑﮕﻮ ﯾﺎ ﺣﺴﯿﻦ ، ﺑﺮﻭ ﺟﻠﻮ ،، .... ﺧﻼﺻﻪ ﺍﺯ ﻫﺰﺍﺭﺍﻥ ﺗﯿﺮ ﻭ ﺗﺮﮐﺶ ﺟﻮﻥ ﺑﺪﺭ ﻣﯿﺒﺮﯼ ﻭﻟﯽ ﺍﺳﯿﺮ ﻣﯿﺸﯽ !! ﻭﻟﯽ ﺧﺐ ﺩﺳﺘﺎﺗﻮ ﻣﯿﺒﻨﺪﻥ ﻭ ﺯﻧﺪﻩ ﺑﻪ ﮔﻮﺭﺕ ﻣﯿﮑﻨﻦ !!.. ﺟﻮﻥ ﺩﺍﺩﻥ ﺑﺎ ﺳﺨﺖ ﺗﺮﯾﻦ ﺣﺎﻟﺖ ﻣﻤﮑﻦ !! ﺍﯼ ﺑﺎﺑﺎ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻫﻤﯿﻨﻪ ﻫﻤﻪ ﻣﯿﻤﯿﺮﯾﻢ !! ﻭﻟﯽ ﺧﺐ ﺳﺨﺖ ﺗﺮ ﻣﺎﺟﺮﺍ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﺍﺕ ﻫﺴﺘﻦ ﮐﻪ 30 ﺳﺎﻝ ﺻﺒﺮ ﮐﺮﺩﻥ . ﺣﺎﻻ ﯾﻬﻮ ﻣﯿﺰﻧﻪ ﺟﻨﺎﺯﻩ ﺍﺕ ﮐﻪ ﻧﻪ ﯾﮑﻤﯽ ﺍﺯ ﺍﺳﺘﺨﻮﻥ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﻫﺎﺕ ﭘﯿﺪﺍ ﻣﯿﺸﻪ !! ﻭﻟﯽ ﺧﺒﺮ ﻧﺪﺍﺭﯼ ، ﺍﻻﻥ ﺑﺮﺧﯽ ﺍﺯ ﻓﺮﻣﺎﻧﺪﻫﺎﻥ ﺩﯾﺮﻭﺯ ﺗﻮ ﺷﺪﻥ ﻫﻤﻪ ﮐﺎﺭﻩ ﻣﻤﻠﮑﺖ ﻭ ﺑﺎ ﺩﺷﻤﻦ ﺩﯾﺮﻭﺯ ﺗﻮ ﺷﺪﻥ ﺩﻭﺳﺖ ﻭ ﺑﺮﺍﺩﺭ ، ﺍﻭﻥ 4 ﺗﺎ ﺍﺳﺘﺨﻮﻥ ﺭﻭ ﮐﻪ ﻣﯿﺎﺭﻥ ﻣﯿﮕﻦ ﮐﺎﺭ ﺑﻌﺜﯽ ﻫﺎﺳﺖ ﮐﻪ ﺍﻻﻥ ﺷﺪﻥ ﺩﺍﻋﺸﯽ ، ﺩﯾﮕﻪ ﻣﺜﻞ ﺳﺎﺑﻖ ﻧﻤﯿﮕﻦ ﮐﺎﺭ ﻋﺮﺍﻗﯽ ﻫﺎﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﺪ ﻧﺸﻪ ... ﻣﻬﻢ ﻧﯿﺴﺖ ، ﺳﯿﺎﺳﺘﻪ ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﯾﻪ ﻭﺭﯼ ﻣﯿﭽﺮﺧﻪ ... ﺍﻣﺎ ﺧﺐ ﺩﻟﻢ ﺑﺮﺍﺕ ﻣﯿﺴﻮﺯﻩ. ﺍﻭﻥ ﭼﻬﺎﺭﺗﺎ ﺍﺳﺘﺨﻮﻧﺖ ﺭﻭ ﻣﺮﺗﺐ ﻣﯿﮑﻨﻦ ﻭ ﺍﻭﻥ ﺳﯿﻤﯽ ﮐﻪ ﺩﺳﺘﺖ ﺭﻭ ﺑﺎﻫﺎﺵ ﺑﺴﺘﻪ ﺑﻮﺩﻥ ﻋﻮﺽ ﻣﯿﮑﻨﻦ ، ﭼﻮﻥ ﺗﻮﯼ 30 ﺳﺎﻝ ﺍﻭﻥ ﺳﯿﻢ ﺩﯾﮕﻪ ﭘﻮﺳﯿﺪﻩ ﻭ ﯾﻪ ﺳﯿﻢ ﻧﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﮐﻪ ﺗﻮﯼ ﻋﮑﺲ ﺧﻮﺏ ﺩﯾﺪﻩ ﺑﺸﻪ !! ﻣﯿذﺍﺭﻧﺖ ﺗﻮﯼ ﯾﻪ ﻭﯾﺘﺮﯾﻦ ﺧﻮﺷﮕﻞ ﺷﯿﺸﻪ ﺍﯼ ﻭ ﺑﺪﻭﻥ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺍﺻﻼ ﺑﺮﺍﺷﻮﻥ ﻣﻬﻢ ﺑﺎﺷﻪ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﺍﺕ ﺑﺎ ﺩﯾﺪﻥ ﺍﯾﻦ ﺻﺤﻨﻪ ﭼﻪ ﺣﺎﻟﯽ ﻣﯿﺸﻦ ﻫﯽ ﺗﻨﺪ ﻭ ﺗﻨﺪ ﻭ ﺗﻨﺪ ﺍﺯﺕ ﻋﮑﺲ ﻣﯿﮕﯿﺮﻥ ﻭ ﺑﻌﺪ ﺯﯾﺮ ﻋﮑﺴﺎﺕ ﭘﯿﺎﻡ ﻫﺎﯼ ﺳﯿﺎﺳﯽ ﻣﯿﻨﻮﯾﺴﻦ ﻭ ﺭﺑﻄﺶ ﻣﯿﺪﻥ ﺑﻪ ﻣﺬﺍﮐﺮﺍﺕ ﺍﺗﻤﯽ ﻭ ﺗﺤﺮﯾﻢ ﻭ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎ ﻭ ﮊﻧﻮ ....... ﺧﻼﺻﻪ ﺗﻮ ﮐﻪ ﺧﻮﺷﯽ ﻧﮑﺮﺩﯼ ﺗﻮﯼ ﺍﯾﻦ ﺩﻧﯿﺎ ، ﻭﻟﯽ ﺍﻟﺤﻖ ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﭼﻬﺎﺭﺗﺎ ﺍﺳﺘﺨﻮﻧﺖ ﭼﻪ ﺣﺎﻟﯽ ﺩﺍﺩ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﺟﻤﺎﻋﺖ ..... ﺍﻭﻥ ﭼﻪ ﻭﻗﺘﯽ !!! ﺩﺭﺳﺖ ﻭ ﺑﻤﻮﻗﻊ !! ﺑﻌﺪﺷﻢ ﮐﻪ ﺗﻮﯼ ﺗﺸﯿﯿﻊ ﺟﻨﺎﺯﻩ ﺍﺕ ﺣﺴﺎﺑﯽ ﮐﺎﺭﻧﻮﺍﻝ ﺳﯿﺎﺳﯽ ﺭﺍﻩ ﺍﻧﺪﺍﺧﺘﻦ ﻭ ﺣﺮﯾﻔﺸﻮﻥ ﺭﻭ ﮐﻮﺑﯿﺪﻥ ﻣﯿذارنت ﺗﻮﯼ ﺧﺎﮎ ، ﺟﺎﯾﯽ ﮐﻪ 30 ﺳﺎﻝ ﺑﻮﺩﯼ ... ﺑﻌﺪ ﻫﺮ ﺍﺯ ﮔﺎﻫﯽ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺍﺯﺕ ﻋﮑﺴﯽ ﻣﻨﺘﺸﺮ ﻣﯿﮑﻨﻦ ﻭ ﻣﯿﮕﻦ ﺷﻬﺪﺍ ﺷﺮﻣﻨﺪﻩ ﺍﯾﻢ ،، ﺩﺍﺭﻥ ﺑﺎ ﺧﻮﻥ ﺷﻤﺎ ﺑﺎﺯﯼ ﻣﯿﮑﻨﻦ !! ﺍﻟﺒﺘﻪ ﻣﻨﻈﻮﺭﺷﻮﻥ ﺍﻭﻥ ﻣﻌﺎﻭﻥ ﺭﺋﯿﺲ ﺟﻤﻬﻮﺭﯼ ﮐﻪ 20 ﻫﺰﺍﺭ ﻣﯿﻠﯿﺎﺭﺩ ﺩﺯﺩﯾﺪﻩ ﻧﯿﺴﺖ ﻫﺎ .... ﺍﯾﻦ ﺧﻮﻥ ﺷﻤﺎﻫﺎ ﻓﻘﻂ ﻭ ﻓﻘﻂ ﻭ ﻓﻘﻂ ﺑﻪ ﺳﺎﭘﻮﺭﺕ ﻭ ﺷﺎﻝ ﺩﺧﺘﺮﺍ ﺣﺴﺎﺳﯿﺖ ﺩﺍﺭﻩ ، ﺍﻭﻧﺎﻥ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺧﻮﻥ ﺷﻤﺎ ﺳﻮﺀ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﮐﺮﺩﻥ، ﺍﯾﻦ ﺩﺧﺘﺮها هستند ﮐﻪ ﺧﻮﻥ ﺷﻤﺎﺭﻭ ﻟﮕﺪ ﻣﺎﻝ ﮐﺮﺩﻥ ﻧﻪ ﺍﻭﻧﺎﯾﯽ ﮐﻪ 30 ﺳﺎﻟﻪ ﺍﺯ ﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﺮﺩﻩ ﻭ ﺍﺳﺘﺨﻮﻧﺖ ﻧﺮﺩﺑﻮﻥ ﺳﺎﺧﺘﻦ ..... 😔😔😔😔😔

بلاخره حاجتمو از شهدا میگیرم 😍😚 اللهم صل علی محمد و آل محمد هدیه به روح پاک همه ی شهدای در راه حق 

هیچی به اندازه ی اون حرف که نوشته بود دیگه نمیگن کار عراقی هاست که بد نشه و با دشمن دیروز تو دوست شدن دلمو نسوزوند .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هیییییع 😥😥

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
احسنت. دوس دارم خودم داعش بودم خیلیا رو سر میبریدم بدون اینکه دستم بلرزه 😭

من فکر میکنم چن سال دیگه بگذره خواهند گفت این عراقیا نبودن که امام حسین رو کشتن بلکه داعشیا بودن!!!

2738
ﻧﺎﮔﻔﺘﻪ ﻫﺎﯼ ﯾﮏ ﺭﺯﻣﻨﺪﻩ : ﻣﯿﺪﻭﻧﯿﺪ ﯾﻪ ﻭﻗﺘﺎﯾﯽ ﻭﺍﻗﻌﺎ ﺑﺎﯾﺪ ﺩﻟﺖ ﺑﺮﺍﯼ ﺑﻌﻀﯽ ﻫﺎ ﺑﺴﻮﺯﻩ . ﻣﺜﻞ ﻫﻤﯿﻦ ﻏﻮﺍﺹ ﻫﺎﯼ ﺷﻬﯿﺪ ...

الهی بمیرم برا مظلومیتتون 😭😭😭😭

من اردات خاصی به شهدای غواص دارم طوری ک هروقت عکس یا مطلبی درموردشون میخونم ناخودآگاه قلبم درد میگیره و بغض میکنم 😭😔 آرزومه یکیشونو یه شب تو خواب ببینم 

یکی گفت چرا خدا رو دوست داری🤔 گفتم تو عاشق کسی که هر لحظه میتونه مچت و بگیره ولی به جاش دستتو میگیره