2737
2734

زاییدن😐

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا بهت مهمه دوست عزیز؟😐

😂😂😂🖒🖒

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2731
چ لفظ زشتی داری اه اه زاییدن ینی چی  واقعا ک بعضیا تو مجازیم نمیتونن شخصیت خانوادگیشونو خوب جل ...

زاییدن کلمه ی بدیه ؟🤔🤔🤔

يه جوري باادم رفتارنكنين كه اگه بلايي سرتون اومد دلمون خنك شه !  تاوقتی باکفش کسی راه نرفتین راه رفتنشو قضاوت نکنین   
بر اساس جدول چینی در سن بیست پنج زیاد نمیشه پسر (به دنیا اورد )

ایشالله خدا خیلی زود اول بهت عقل بده بعد بچه. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2740
بر اساس جدول چینی در سن بیست پنج زیاد نمیشه پسر (به دنیا اورد )

🤐🤐🤐🤐🤐🤐من همین الان یهویی

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
زاییدن کلمه ی بدیه ؟🤔🤔🤔

بله ک بده مگه دور از جون حیونی ک بزایی زایمان کرده وضع حمل کرده دنیا آورده مادر شده 

مث فرق بشین و بتمرگ

جفتش یه معنی داره ولی این کجا و اون کجا

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2706