2737
2734
عنوان

امروز سالگرد ازدواج منه😊😍

428 بازدید | 24 پست

هشتمین سالگرد😇😇

دقیقا ۵ سال پیش سال ۹۲ همچین شبی عین همین تاپیک رو زدم و الان که میخونمش برام تداعی خاطره میشه و خیلی حس خوبی میده بهم

گفتم امسال هم بزنم چند سال دیگه بخونم باز این حس خوب رو داشته باشم🤗🤗

خدا رو شکر میکنم بابت همسر خوبم 

جبران همه سختی های زندگیمه❤❤❤

مثل همون تاپیک قبلی هم میگم کادو و چیزای مادی برام مهم نیست.چون میدونم همسرم با تمام وجود واسه زندگیمون تلاش میکنه.آرامشی که بهم میده از صد تا جواهر برام با ارزش تره...

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است

عشقتون پایدار

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کنار آب و پای بید و طبع شعر و یاری خوش

معاشر دلبری شیرین و ساقی گلعذاری خوش

الا ای دولتی طالع که قدر وقت می‌دانی

گوارا بادت این عشرت که داری روزگاری خوش

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
2738

مبارک باشه عزیییزم😘😘😘

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
کنار آب و پای بید و طبع شعر و یاری خوش معاشر دلبری شیرین و ساقی گلعذاری خوش الا ای دولتی طال ...

ممنون.خیلی قشنگ بود💟💟

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
2706