2737
2739
عنوان

ب ما ک رسید اسمون تپیت

149 بازدید | 13 پست

شوهرم قرار بود بعده عید یه کاریو شروع کنه ک درامدش خوب بود....شاید هر ۳ ماه تقریبا ۳۰تومن سود داشت.....حالا میگن طرح جدید زدن مصوبه اومد اون کار ک قبلا ازاد بوده حالا انحصاری شده و افتاده دست بخش دولتی....دست مام موند توو پوس گردو.....یعنی این همه سال همچین اتفاقی نیوفتاد همین ‌ک ما خواستیم شروع کنیم‌ همچین شد.....

ب قول یکی ک میگف بعضی ادما گنجشک روزین....هرکار کنن و خودشونو بکشنم نمتونم  روزیشونو زیاد کنن.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ک اصلا شانس ندارم تو هیچی کاش بمیرم راحت شم بمیرمم اون دنیا از دم در جهنم زجر کشم میکنن

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂
2731
2738
نمدونم واقعا......این چند ساله شاید این ۵ ..۶ اومین باره  یا اون پروژه کنسل میشه کلا...یا شروع ...

اگه ۵   ۶ باره جور در نمیاد شاید یه حکمتی توشه بسپار به خدا

گر تو با بد، بد کنی پس فرق چیست...؟
توو کار امور دامی و طیور بود ......سررشته داری توضیح بدم عزیزم؟

ن والا.ولی حیف کار خوبی بوده

من ک همسرم کشاورزه این دم عیدی دستمون خالیه بی وسیله

دوتامونم عاقل نیستیمو تا ی پولی داریم خرج میکنیم

اعصابم خورده

جوجه اگه شانس داشت مادرش ... داشت حکایت ما شده والا😂 مام مثل شما دست رو هر چی بذاریم میره تا ناکجا

واقعا چرا اینجوریه.....اصن کلا اعصابم بهم ریخت...بنده خدا شوهرم انقد تلاش میکنه تحقیق میکنه با ۱۰۰۰ نفر حرف میزنه چم وخم کارو یاد میگیره ....خیلیم ذوق میکنه....میخاد استارت ک بزنه میاد خونه یه روز میگه نمیشه...فلانی سنگ انداخت