2733
2739
عنوان

خانوما توروخدا...تب بچم بالاست😭

361 بازدید | 37 پست

سلام.4ماهگی خیلی اذیت ضد پایین نمیومد تبش 37 ونیم بود یا 38 با دیجیتالی که نیمم اضاف میشه بگذریم.امروز واکسن 6داشت ازتریم بردم دکتر گفت بروفن بده هر6ساعت3سی سی ماهم بعد واکسنشو زدیم.الان تب کرده 37ونیم بود که میشه 38 میترسم زنگ زدم دکترش گفت میتونی 4ساعت استا بدی 4ساعت بروفن.چیکارکنمممم هنوز 4ساعتم نیست 3ساعته که تب کرده باز توروخدا بگید چیکارکنم الان دستمال خیس گذاشتم رو پیشونیش.میتونم به جای 4ساعت استا شیاف بزارم؟

کاربر😍Niloopar😍سابق هستممم...تیکر تولد آرادجونمه پسرگلم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فقط شیاف  بزن فعلا. اگر وزنش بالای 8 کیلو هست دو سوم شیاف 125 استامینوفن بزن اگر وزنش کمتره نصف بزار

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن
2738

دستو پاهاشم دستمال نم دار بکش تا خنک شه

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

نیلو جان مرتب دست و پاشو بشور با آب ولرم تووی این یک ساعت تا نوبت داروش برسه.نترس طوری نمیشه.

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚
فقط شیاف  بزن فعلا. اگر وزنش بالای 8 کیلو هست دو سوم شیاف 125 استامینوفن بزن اگر وزنش کمتره نصف ...

اره 8کیلوعه.

فقط اینکه بروفن رو هم ساعت 5دادم هنوز نیم ساعت مونده تا 4ساعت بشه.بعد 4ساعت بعدی بروفن بدم؟

کاربر😍Niloopar😍سابق هستممم...تیکر تولد آرادجونمه پسرگلم

با آب ولرم، دست و پاش رو بشور خیلی سرد نباشه. لباس خنک تنش کن. من دخترم موقع واکسن تا ۳۸/۵ تبش می ره بالا ولی با آستامینوفن هر ۴ ساعت و این کارا که گفتم خوب میشه..

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊

عزیزم دستمال نذار روی پیشونیش دکترا میگن این کار باعث میشه تبش بیشتر بشه بلکه دست و پشت گوش و شکمشو بخصوص اطراف نافشو با آب ولرم خیس کن

لباسشو کم کن کاموا اینا تنش نکن

آب بجشون سردش کن با قاشق بهش اب بده که اب بدنش کم نشه تبش زیاده

شیرتو بهش بدی تبش میاد پایین

اگه هول نباشی بهتر میتونی ازش مراقبت کنی 😍😊

به آرزوهام قول رسیدن دادم😎🎓
2706