2733
2734

من از اول که سونوان تی و آنومالی انجام دادم بچه یک هفته نسبت به تاریخ پریود بزرگتر بود

هفته 30 رفتم سونو داپلر دکتر سن بچه رو 32 هفته زد

چرا همش سنش بالاتره؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببخشید سونوی داپلر چیه ؟ من نرفتم . باید برم ؟

شریان های بند ناف و یه سری این چیزارو چک میکنن

از هفته28 تا 33 

واسه اطمینان که رشدش خوبه جفت مشکل نداره مایع دور جنین خوبه واینا

شریان های بند ناف و یه سری این چیزارو چک میکنن از هفته28 تا 33  واسه اطمینان که رشدش خوبه جفت ...

مرسی عزیزم 

خون می چکد از دیده درین کنج صبوری                                               این صبر که من می کنم افشردن جان است
عزیزززززم خیلی زیاد نبود هفته 30  1750 بود

درشته ماشاالله...واسه منم دوهفته بیشتر بود تو سنو که ماشااله درشت بود به دنیا اومد

هی تو اره با تو ام با خود ،خودت  امیدوارم هر چه از خدا بخوای سر راهت بزاره  هرچه ارزوی خوبه مال تو
2738
درشته ماشاالله...واسه منم دوهفته بیشتر بود تو سنو که ماشااله درشت بود به دنیا اومد

آخه میگن سونو تازه 300 گرم بیشتر نشون میده

همش میترسم وزنش بره بالا زودتر دنیا بیاد 

تو عیدم دکترم نیست

آخه میگن سونو تازه 300 گرم بیشتر نشون میده همش میترسم وزنش بره بالا زودتر دنیا بیاد  تو عیدم ...

نترس عزیزم من پسر 4500بود هفته 40به دنیا اومد اونم به زور نه در داشتم نه هیچی سز شدم

هی تو اره با تو ام با خود ،خودت  امیدوارم هر چه از خدا بخوای سر راهت بزاره  هرچه ارزوی خوبه مال تو
آخه میگن سونو تازه 300 گرم بیشتر نشون میده همش میترسم وزنش بره بالا زودتر دنیا بیاد  تو عیدم ...

نه من دقیق وزنش طبق اخرین سنوم بود

2706