2733
2739
عنوان

همه مردا اینجورین؟

386 بازدید | 35 پست

خانما

تا حالا شده شوهراتون بیان بهتون بگن اون خانمه تو فیلم (فیلم خارجی معمولی) اینکارو کرد تو هم انجام بده؟حالا چه عمل اون خانم ، چه ظاهر(مثلا تتو،رنگ مو،لباس)!

به نظرتون بی احترامیه یا برای یه مرد این کنجکاوی منطقیه؟

نمیدونم اصلا ناراحت بشم یا ن !

تیکر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا حالا نگفته، ولی اگه بگه میدونم باهاش برخورد میکنم. 

امام باقر(علیه السلام) : سریعترین دعا برای اجابت،دعا برای برادر دینی است که هم دعا در غیاب او باشد و هم اول برای او دعا کند. در این صورت فرشته ای که بر او گمارده شده ، به این دعا آمین گوید و به دعا کننده گوید برای تو باد دوبرابرش مهربونا میشه برای حاجت دلم یه دونه صلوات بفرستید   
2728

من یه بار گفتم میخوام تتو بزنم فلان جارو 

شوهرم گفت اینو از کجا دراوردی گفتم اون دختره تو فیلم داشت گفت نمیدونم به نظرت در حد شخصیت و ... تو هست اون کار؟اونا فیلمن ولی بازم اگر دوست داری انجام بده 

منم قانع شدم نکردم  

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  

خخخ تنها چیزی که بمن میگه آینه که بدنت خوراک رقص عربیه برام عربی برقص و من بدم میاد ینی بلد نیستم حسش نیس برم یاد بگیرم 

با خدا باش و پادشاهی کن بی خدا باش و هر چه خواهی کن 😉
2738

من ناراحت نمیشم.خیلی هم خوشحال میشم که چیزی که دوست داره رو میخواد رو ظاهر من ببینه نه که چشمش دنبال ناموس مردم وفیلما باشه.البته بنظرم نباید بگن مثل فلانی باش باید بگن مثلا ازرنگ موی قهوه ای خیلی خوشم میاد حتما بهت میاد.من چندبارشوهرم بم گفت رنگ قهوه ای خیلی بت میاد یا مثلا ازفلان مانتوها خوشم میاد یکی بخر خیلی بهت میاد

خخخ تنها چیزی که بمن میگه آینه که بدنت خوراک رقص عربیه برام عربی برقص و من بدم میاد ینی بلد نیستم حس ...

وای شوهرمنم رقص عربی خیلی دوس داره.فکرکنم چون باسنو قرمیدن براشون لذت بخشه  

فیلم خ ا ک برسری نه هااا فیلم معمولی خارجی هم نمیبینه یعنی؟!

میبینه ولی نمیگه مثلا از زایمانم پوست شکمم شل شده میگم دراز و نشست کنم میگه برو بابا من همینجورم قبولت دارم,,اصلا تا حالا بهم نگفته فلان کارا بکن شبیه کی،بی عیبم نیستم ولی نمیگه

نه واقعا چه تیپ بزنم و پرنسس بشم چه اشفته و مو وزوز ی همه جوره میگه چقدر تو خشکلی عالی هستی

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست
من ناراحت نمیشم.خیلی هم خوشحال میشم که چیزی که دوست داره رو میخواد رو ظاهر من ببینه نه که چشمش دنبال ...

منم ناراحت نمیشم ولی بعضی وقتا فک میکنم ک باید نارحت بشم و برخورد کنم چون عادت میکنه

تیکر 
2706