2733
2739
عنوان

خسته ام از دعوا

1275 بازدید | 104 پست

من ۲۰ سالمه یه بچه هفت ماهه دارم شوهرم ۲۷ سالشه ما با هم دوست بودیم و ازدواج کردیم همش دعوا داریم من خیلی پرخاشگر و عصبی و بددهنم که به نظرم دلیلش شوهرمه 

واقعا از نظر عاطفی و جنسی کم دارم شوهرم فقط یه بابای خوب واسه بچمونه 

تو رابطه فقط خودشو در نظر میگیره و هر چی هم باهاش حرف میزنم فایده نداره حس میکنم منو نمیخواد

از نظر عاطفی حتی وقتی میاد خونه سلامم نمیکنه مستقیم میره واسه بچه تو دلم مونده یه شب منو ببوسه یا بغل کنه وقتی عم بچه خوابید یا کلش بازی میکنه یا فیلم میبینه احساس و نیلز منو اصلا نمیبینه بخدا خیلی باهاش حرف میزنم ولی فایده نداره

شبا هم دخترمونو میذاره وسطمون میگه پیشم نباشه خوابم نمیبره انگار اصلا منو نمیخواد یه بار سه روز باهاش قهر کردم و حرف نزدم آخرشم خودم خسته شدم باهاش صحبت کردم میگه چند روز باهام حرف نزدی راحت بودم 

میترسم طلاق بگیرم بچمو ازم ببره از طرفی خانواده شوهرم تو یه شهری هستن که خیلی از ما دوره میگه میبرمش اونجا میذارم دیدنش واست حسرت بشه چیکار کنم من بدون دخترم میمیرم

در ضمن وضع مالی خودمون ضعیفه ولی بابام پولداره میدونم طلاق بگیرم دخترمو قبول میکنن ولی سرکوفت میزنن و از طرفی شوهرم بچه رو بهم نمیده خواهش میکنم کمکم کنید

تیکر تولد یکسالگی دخترم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس کی میخوای زندگیتو بسازی ؟ زوده حالا...بزار یکم بجنگ برا زندگیت...

خواب بودم بیدار شدم لغو کاربری شدم....دیگ ب کاربریامونم رحم نمیکنن لا مروتا😢😢از این ب بعد فقط میخوام ی گوشه بشینم گیتارمو بزنم🎻😢منو چه ب سیاست😥
2731
2738

📌 برنامه پرسش و پاسخ امروز

💠 خانم زهره پور اعتمادی

(درمانگر اعتیاد)

♻️مشاوره اعتیاد

♻️ترک مواد افیونی و مواد صنعتی

♻️️افسردگی

♻️اضطراب

🔴 کاربرانی که ده نفر از دوستان خود را ادد کرده اند می توانند سوال خود را در پی وی ادمین ها ارسال کنند

ای دی ادمین ها👇👇

🆔 @Nedayerahnama

دوستم برو اینجا یه روانشناس هست که کمکت میکنه

دنیا همه هیچ و کار دنیا همه هیچ ای هیچ تو بهر هیچ برهیچ مپیچ

خب دلیلش چی میتونه باشه؟

چرا انقدرررر حرف طلاق زدی که براش عادی شده؟

چرا نقطه ضعف دادی دستش؟

دفعه بعد گفت بچه رو میبرم بگو بهتر منم میرم به زندگیم میرسم بدون سختی و...

نزار شوهرت نقطه ضعفاتو بدونه

و لطفاااا یه کم شیرین زبون تر باش جای تلخی و...

کمتر هم هر مسئله ای پیش اومد حرف طلاقو بکش وسط

💙Gods decide is out of our hindsight power but it💙💙💙 is always beneficial for us💙
2706