2737
2739
عنوان

میشه راهنمایی کنید؟

905 بازدید | 24 پست
کلأ چه چیزهایی از لوازم بهداشتی برای نی نی مرتب استفاده میشه؟ و می شه برای سیسمونی چند تا ازش خرید؟ در ضمن چه مارکی رو پیشنهاد می دید؟
www.iam2person.blogfa.com

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من موستلاگرفتم.کرم محافظ سوختگیش-بریر-ولوسیون بدنش رومرتب استفاده کردم والان هم که پسرم14ماهشه دارم استفاده میکنم.روغن ماساژوکرم صورتش هم اون اوایل مرتب والان گاهی استفاده میکنم.صابون وشامپوش هم که دیگه استفاده اش معلومه
2731
پماد سوختگی زیاد مصرف میشه من کالاندولا میزنم
اما روغن بچه نه زیاد من گاهی با روغن بادوم بدنش رو چرب میکنم و ماساژش میدم
اگر جایی که ایستاده اید را نمی پسندید عوضش کنید شما درخت نیستید.
صبا جون من از موستلا 1 دونه از پماد ضد سوختگی - ویتامین بریر - ژل شستشو - شامپو 2*1 - روغن ماساژ - مرطوب کننده صورت ، گرفتم .
تصمیم گرفتم تا باز گرون نشده، از چیزایی که بیشتر لازمه باز هم بگیرم. پس به نظر شما صابون - شامپو 2*1 - پماد سوختگی و ویتامین بریر بگیرم خوبه؟ً

البته تعریف پماد سوختگی کالاندولا رو هم زیاد شنیدم ولی شوشو می گه بهتره همه رو از موستلا بگیریم .
2740
خانومی من تموم لوازم بهداشتی بهرادروموستلاگرفتم قیمتش بالاهست اماواقعاًعالیه.بخصوص همون ویتامین بریروشامپووصابونش.اماگاهی که بریرپیدانمیکنم کالاندولامیزنم.به نظرمن بگیر.چون همینجوری داره گرون میشه
بریربیشتراز1دونه بگیر.یه محلول شسشتشوی بدون نیازبه آب هم داره به اسم فیزیو ب ب که اونم عالیه.واسه پاک کردن صورت وزیرگردن نی نی ها.یاوقتی دسترسی به آب نداشته باشی.شامپوهاش خیلی زیادومتفاوته.سعی کن یه کاتالوگ فارسی بگیری وبادقت ازشون انتخاب کن
ممنون از راهنماییت . من یه دوستی دارم تو شرکت وارد کننده موستلا که با راهنمایی اون این چیزایی که گفتم ازش خریدم ولی گفتم تجربه مامانا برای اینکه خریدم رو تکمیل کنم بهتره .
ببخشید هی سوال می پرسم ولی صابون از کِی استفاده میشه؟!
2706