2737
2739
عنوان

چرا بزرگ نمیشید ؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 828 بازدید | 95 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا بخدااا  اونروز گفتم با اینقد هزینه چی میشه خرید واسه ولنتاین یکی اومد گفت تو اگه پول داشت ...

😮😮😮😮یاخدا😂😂

خدای مهربونم ب همه منتظرا نی نی بده لطفا مواظب نی نی های توشکم مامانا هم باش😍😍😍😘😘اون نی نی هاییم ک بدنیا اومدنو در پناه خودت حفظ کن عاشقتم
البته عزیزم بزرگ شدن به این چیزها نیست که بیاییم وعکس مانتو بگذاریم واز دک وپزهای خودمون بگیم بزرگی ...

من گفتم بزرگ شدن به عکس گذاشتنه ؟؟؟

انقدر درکت پایینه که ی متن شاده رو متوجه نمیشی ؟؟🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

میگم بزرگ شید از مانتو خریدن بقیه ناراحت نشید 

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
2728

مردممون عادت کردن به تنگ نظری و حسادت و آه کشیدن

نمیکنن تلاششونو بیشتر کنن 

فقط هرکی هرچی میخره حسادت میکنن

بعد یکی با شوق عکس گذاشته اونیکی میاد میزنه

خووووووششششششششششششص بحالت من که امسال نمیخرم پول ندارم

قشنگ لبخند رو لب طرف میماسه و کوفت طرف میشه

خب چه رفتاریه

کی میخوایم شعور اجتماعی رو یاد بگیریم

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2740
والا اگه بگی گووو ز. یدم میگن نگو شاید یکی دل پیچه داشته باشه نار احت میشه 😆😆😆

😂😂😂😂نگی یه وقت من دل پیچه دارم دلم میشکنه 😁امکان داره دلم هم بخواد 😂

Everything started from a dream❣️
فدای شما برم😍

خدا نکنه عزیزم 

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 
آره بخدا منکه میرم تو تاپیک غصه بیشتر دلم میگیره.همش دنبال تاپیک لباسو جهیزیه و عقدو اینجور چیزا می ...

دقیقا منم عنوان تاپیکو میبینم اگه اه و ناله و بدبختی باشه نمیرم داخل. دنبال تاپیکای فان و نظرسنجی و عکس و اینام

#محسن_شکاری 🖤🖤 #Mohsenshekari 
من گفتم بزرگ شدن به عکس گذاشتنه ؟؟؟ انقدر درکت پایینه که ی متن شاده رو متوجه نمیشی ؟؟🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀ ...

چرا عزیزم متوجه میشم اما خیلی ها بزرگ شدن را دراین چیزها می بینندولی نگفتم شما بزرگ شدن را دراین چیزها می بینی.

عزیزم لطفا کمی ارامتر.

حالا اینا به کنار,, من سعی میکنم مانتوها یا کلا خریدایی که تو سلیقه ام نیست نگم و از تاپیک برم بیرون,, ولی بعضیا هی اصرار و اصرار و تاپیک میزنن لینک میزارن که چرا هیچکس نظر نمیده. 😁😁درک کنید دوستان

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....
2706