2733
2739
عنوان

ترك پوست بارداري

64 بازدید | 2 پست

سلام دوستاي خوبم ممنون ميشم راهنماييم كنين

من پنج ماهمه و پوست شكمم داره ترك ميخوره دوستان باردار يا كسايي كه تازه زايمان كردن چه كارايي كردن كه پوستشون ترك نخوره منظورم پمادي هستبهم پيشنهاد بدين كه خودتون قبلا استفاده كردين 

من‌کرم ضد ترک ماستلا میزدم خیلی خوب بود

خیلیش ژنتیکیه ولی خوب اینا هم تاثیر گذاره

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

http://www.arsesbeauty.com/Shop/Search?q=بایو ایل

سلام

بایو اُیل یک محصول مراقبت تخصصی پوست است که برای بهبود انواع اسکار، استرچ مارک  (ترک های پوستی)  و ناهماهنگی رنگ پوست فرموله شده است ،همچنین فرمولاسیون منحصربه فرد آن حاوی ترکیب نوآورانه PurCellin Oil™ است که در کاهش خشکی و علائم پیری پوست بسیار مؤثر است.بایو اُیل برنده بیش از 300 جایزه محصولات مراقبت از پوست است و از سال 2002 تا به امروز در 23 کشور جهان به عنوان پرفروش ترین محصول برطرف کننده اسکار و استرچ مارک محسوب می شود.بایو اُیل را باید روزی  2 بار به مدت حداقل 3ماه روی موضع مورد نظر استفاده کرد. از آنجاییکه اسکار به طور طبیعی مقاوم است، لذا بایو اُیل برای بهبود اسکار از نظر ظاهری تولید شده است و هیچگاه بطور کامل قادر به از بین بردن آن نمی باشد و نتیجه آن از فردی به فرد دیگر متفاوت است.در دوران بارداری، بایو اُیل باید از ابتدای سه ماهه دوم روی مناطقی که مستعد ترک پوستی هستند استفاده شود.فرمولاسیون :بایو اُیل ترکیبی از عصاره گیاهان و ویتامین های محلول در چربی است ، این ترکیبات عبارتند از:ویتامین A، ویتامین E ، روغن اسطوخدوس، روغن رزماری، روغن بابونه، روغن گل همیشه بهار و ترکیب انحصاریPurCellin Oil می باشدموارداستفاده:انواع اسکار ،کمک به بهبود اسکارهای جدید و قدیمی،قابل استفاده بعنوان ترمیم کننده زخم (جز زخم باز) ،ترک های پوستی (استرچ مارک)، ناهماهنگی پوست ، کم آبی پوستترکیبات: روغن همیشه بهار،اسطوخودوس ،رزماری ،بابونه فرمولاسیون بایو- اُیل ترکیبی از عصاره‌های گیاهی و ویتامین‌های معلق در پایه‌ی روغنی است. این روغن حاوی ترکیب نوآورانه ™PurCellin Oil می‌باشد که غلظت کلی فرمولاسیون را تغییر می‌دهد، آن را سبک و غیرچرب می‌سازد و جذب آسان فواید ویتامین ها و عصاره‌های گیاهی موجود در آن را تضمین می‌کند.بایو – اُیل از نظر ایمنی تحت نظارت و ارزیابی اتحادیه اروپا و انجمن محصولات زیبایی قرار گرفته است. این محصول از نظر سم‌شناسی، ساختار شیمیایی، سطح نفوذ و میزان تماس روزانه ترکیبات مؤثره آن مورد ارزیابی قرار گرفته است و بی‌خطر بودن آن برای استفاده (حتی در خانم‌های باردار) تأیید شده است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.