2733
2734
عنوان

سیسمونی

178 بازدید | 32 پست

سلام دوست جونیای باتجربه من میخام ست کالسکه و روروئک و کریر و ساک لوازم بگیرم از ی طرف میگن بکارت نمیاد خودم موندم نمیدونم کدومو بخرم هرکی یچیز میگه😓لطفا شما بگید کدوم بیشترکارایی داره برام!

اگه خونت پله داره که کالسکه مصیبته

رورویک بسته به بچه داره میگن بهش فشار میاد

و اما کریر بخر 

ساک هم که لازمه

مهربان و ملایم باش، اجازه نده دنیا تو را زمخت و خشن نماید… به درد و رنج اجازه نده تو را بیزار نماید… به تلخی ها اجازه نده، شیرینی زندگیت را، از تو بربایند  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ساک که لازمه وسیله هاتو باید بزاری.روروئکم من نگرفتم چون میگن ضرر داره برا لگن بچه.کریر هم نگرفتم چون سنگینه نمیتونستم اینور اونور کنم بعدم نمیدونم چرا همش میترسیدم کفش بشکنه بچه بیفته😅کالسکه به شدت برام کاربردی بود خونه مامانم نزدیکه میزاشتم توش میبردم میوردم

2731

اگه ماشین دارین یا اهل پیاده روی نیستی.کالسکه نگیر.

کریر ک اصلااا استفاده نداره. همچین زود بزرگ میشن ک دیگه جا نمیشن تو کریر.

روروئک هم ک میگن ضرر داره واسه پاهای بچه‌

ب نظرم ب جاش صندلی ماشین بگیرین فقط.

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
اگه ماشین دارین یا اهل پیاده روی نیستی.کالسکه نگیر. کریر ک اصلااا استفاده نداره. همچین زود بزرگ میش ...

پیاده روی میرم کالسکه رو میگیزم ولی بین کریر و روروئ موندم......میگن جا کریر ساک حمل بگیر.چون مسافتم تا خونه مامانم دوره برا تو ماشین کارایی داره

2738

بچه با بجه فرق میکنه من پسرم یک ساعتم تو روروئک ننشست از کریر هم اصلا استفاده نکردم چون تمام نوزادیش خونه بودم اصلاا بیرون نرفتم ساک لازمه کالسکه هم گاهی توش میشینه گاهی ن.من ب مامانم گفتم نخر گوش نکرد.بازم نیگم بچه ها متفاوتن شاید نوزاد شما استفاده کنه از همش شایدم ن

پیاده روی میرم کالسکه رو میگیزم ولی بین کریر و روروئ موندم......میگن جا کریر ساک حمل بگیر.چون مسافتم ...

همون ساک کاربردی تره. کریر سنگینه.

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))

عزیزم من همشو دارم خیلی هم خوبه کریر وقتی بچه کوچیکه استفاده میشه وقتی هم به غذا افتاد راحت میتونی بشونیش اون تو غذاشو بخوره روروئک هم وقتی سینه خیز رفت دیگه نمیتونی چشم از روش برداری راحت میزاریش او تو به کارهات میرسی ساک هم که وسایلش رو میزاری و کالسکه خیلی خوبه مخصوصا اگر اهل خرید و پیاده روی هستی زیاد بیرون میری واقعا عصای دستت هست 

مانده ام در کوچه های بی کسی،سنگ قبرم رو نمیسازد کسی،سوخته ام خاکسترم را باد برد،بهترین یارم مرا از یاد برد
اره اینم میگن خودمم موندم کلا توش

منم کریر و روروئک و دادم ب ی بنده خداییی گفتم من استفاده نکردم تو بردار.اگه خاهرت یا زندادشت این وسایلو دارن برا بچشون بگیر ازشون چ اشکال داره عمر کریر ک بیشتر یک یا دوماه نیس روروئکم علم پزشکی ردش کرده الکی هزینه نکن دوستم بچه زود بزرگ میشن 

صندلي ماشين به جاي كرير بگير

كالسكه بگير تو بازار خيلي كمكه حتي اگه ماشين داري

با ساك

تامااااام

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍
2706