2733
2734

سلام

من دیشب خواب بدی دیدم.

تصمیم گرفتم تاجایی که ممکنه گذشتمو و کارنامه مو پاک کنم.

بخصوص حق الناس رو.

حالا از کسایی که غیبتشون رو کردم میخوام شروع کنم. 

سوالم اینه بهشون بگم که غیبت کردم یا فقط بگم اگه بدی در حقت کردم حلال کن کافیه؟

یعنی اگه اون شخص گناهی که درحقش کردم رو ندونه اما فقط بگه "حلال کردم" کافیه؟یا باید بگم بهش غیبتتو کردم؟! یا هرکاره دیگه ای؟!

اونایی که اعتقاد ندارن یا میخوان سرزنش کنن نظر نذارن.

حالم خوب نیست واقعا. درک کنید.

وزن اولیه:  85/5 ......84/8....83/8.....وزن هدف: 70

اگه فتنه ایجاد نمیکنه بگو وگرنه برای طرف خیرات کن انشاالله راصی میشه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

اگه میدونی که بش بگی غیبتش رو کردی و باعث کدورت میشه و اوضاع بدتر میشه و ازت میپرسه چی گفتی و کلا داستان میشه نگو ...فقط بگو خواب بد دیدم حلالم کن اگه بدی ،غیبتی چیزی در حقت کردم ....اگه گفت چطور مگه غیبتم کردی بگو کلی میگم کلا حلالم کن😉 

میتونی با یه حاج اقا هم مشورت کنی ببینی اون میگه حتما باید بگی غیبت یا نه؟

خدایا شکرت    در پناه خودت حفظش کن  

انسانیت ربطی به اعتقاد نداره 😑😑😑

اگه در حق کسی بدی کردیم بخوایم جبران کنیم ربطی به اعتقاد نداره 

که بخوایم مسخره کنیم یا نکنیم 

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400

ممنون عزیزانم

پس اکثرا میگین نگم دلیل حلالیتم رو.

خیرات و صدقه هم میندازم از طرفشون.

اونایی که باهاشون راحترم میگم غیبت کردم

مشکل اینه که نمیدونم از ته دل حلال کردن یا نه.

وزن اولیه:  85/5 ......84/8....83/8.....وزن هدف: 70
ممنون عزیزانم پس اکثرا میگین نگم دلیل حلالیتم رو. خیرات و صدقه هم میندازم از طرفشون. اونایی که با ...

دیگه توکلت به خدا باش ان شاءالله که از ته دل حلالت میکنن از این به بد در حقشون خوبی کن اونا هم حلال میکنن 

خدایا شکرت    در پناه خودت حفظش کن  

اگه فکر میکنی با گفتنت ناراحت میشه یا ممکنه باعث فتنه بشه راهش اینه که براش نماز بخونی و براش دعای خیر کنی

دوستای گلم لطفا در مورد کمک ها و سوالاتی که میپرسم خدا رو در نظر بگیرید و بعد بهم جواب بدید... برام مهمه که راهی که جلوی پام میزارید رضایت خدارو در پی داشته باشه... ممنونم❤
2706