2737
2739

سلام من مرتب بچه هامو میبرم غربالگری چشم . این بار بردم اپتومتریست تو شهرستان که بهم گفت نه بچه ها چشمشون ضعیفه نه تنبلی دارن اما یک سری فاکتورهاشون بالاست 

نگرانم لطفا بهم یک دکتر چشم پزشک یا اپتومتریستی که دستگاههاش دقیق باشه و با حوصله و دقت معرفی کنید 

اپتومتریست نینا امیرافشاری

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با حوصله هست؟ اخه من پسرم حدود ۴ سالشه ممکنه همکاری خوب نکنه

عالیه

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2731
ممنونم که وقت گذاشتید احتمالا پارکینگه درسته؟

جوانشیر، روبروی خ حاج محمدتقی اصفهانی

طبقه بالای بانک پارسیان

عزیزم ممنون از معرفیتون من رفتم پیششون و چقدر با حوصله و دقت جواب سوالهامو داد

سلام.اگه هستی میشه جواب سیوالم رو بدی؟من میخوام دخترم رو برای اولین بار ببرم بینایی سنجی.۱۸ ماهه اس.کرمانشاه هستم شما بردین ؟کارشون خوب بود؟

2738
سلام.اگه هستی میشه جواب سیوالم رو بدی؟من میخوام دخترم رو برای اولین بار ببرم بینایی سنجی.۱۸ ماهه اس. ...

سلام بله من بردم وقت هم خوب گذاشتن اما بچه های من بزرگتر از سن بچه شمان نمیدونم تو این سن ایشون انجام میدن یا نه 

من برای این سن بچه هامو شهر دیگه ای که ساکن بودم یک دستگاه بود که برای قبل مدرسه چک میکردن با همون برام انجام میدادن ولی دیدم بزرگتر شدن میتونن دقت بیشتری کنن و اگه علایم بخواهد نشون بدن جهتها رو که البته ایشون دستگاههاشون خیلی مدرن بود حتی عمق دید رو هم چک میکرد من جایی قبلا این رو ندیده بودم و بیشتر نگرانیم چیزهایی بود که اپتومتریست دیگه ای گفته بود که البته ایشون خیلی واضح برا من توضیح داد و راه حل داد که بشه روند ضعیفی چشم رو کندتر کرد و خیلی راضی بودم

سلام بله من بردم وقت هم خوب گذاشتن اما بچه های من بزرگتر از سن بچه شمان نمیدونم تو این سن ایشون انجا ...

اها ممنون ارز محبتتون.منم نوبت گرفتم فردا ببرم اگه بشه.یعنی برای بچه های شما گفت ضعیفه چشمشون؟

اها ممنون ارز محبتتون.منم نوبت گرفتم فردا ببرم اگه بشه.یعنی برای بچه های شما گفت ضعیفه چشمشون؟

نه ضعیف نبود یکسری فاکتورهاش بالا بود گفتن مواظب نباشم و مدام پای تلویزیون و اینا باشه حتما ضعیف میشه

اپتومتریست نینا امیرافشاری

ی خانوم دکتریم هست چهارراه نوبهار کرمانشاهه. اسمشون سحر قاسمی من بچه مو بردم تنبلی چشم شدید با انحراف داره با دستگاه دارن روی چشماشون کار میکنن خیلی بهتر شده واقعا پرسنل و محیط کارشون خیلی منظمه. ازشون مممنونم خیلی برای بچه م وقت میزاره