2752
2734
عنوان

مادرشوهر جان😞

438 بازدید | 26 پست

بچه ها مادر شوهرم رفت مشهد بیخبر ..پریشب ش خونشون بودیم هیچ چی نگفت ..بعد که رفت یکی از فامیلا زنگ زد گفت ..اصلا درک نمی کنم چرا؟؟ من زنگ زدم زبارت قبول گفتم ..نمیدونم کار اشتباهی کردم یا نه؟؟ ولی نرفتم ببینمش ..یه هفته گذشته ..شوهرم میگه ناراحت شده رفتی خونه ی مامانت اونجا نرفتی..بنظرتون رفتم اگه تیکه انداخت بگم ناراحت شدم خدافظی نکردین و انقد بیخبر یا توقع بیجاس🤔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

توام ول نکن تیکه پروند بگو وقتی قابل ندونستین بگیدبهم گفتم شایددوسنداشتین بیام

آفرین راست میگی بخدا این طوری خیلی خوبه  ...چون خیلی با احترام خرف میزنیم باهم ..هم جوابشو دادم هم اینکه یه جورایی بهش فهموندم نفهم نیستم که زشتی کارشو نفهمیدم

آفرین راست میگی بخدا این طوری خیلی خوبه  ...چون خیلی با احترام خرف میزنیم باهم ..هم جوابشو دادم ...

اره در کمال ارامش بگو راحت بعدم بگوچون از بقیه فهمیدم بیشترناراحت شدم الان باخودشون میگن معلوم نیس چی بینمون گذشته که شما ب من نگفتین

2706