2737
2734
عنوان

کیا با کله پاچه تعیین جنسیت کردن؟؟؟

22947 بازدید | 63 پست

چن وقت پیش زن عموم برام باز کرد گفت پسره،بعد امروز مادرشوهرم کله باز کرده بود میگفت دو تا بوده حالا اون قسمتی که جنسیتو تعیین میکنن ینی دوقلو هست چقدرش درسته بنظرتون؟؟ما برا عمم امتحان کردیم درست در اومد..

عاشقتمممم پرنسسم....دختر یکی یه دونمم

برامنم بازکردن گفت پسره پسرهم شد امابرا خانوم دایی بازکردن گف دختره اماپسرشد زیادایناروجدی نگیربرابعضیاراسته بعضیاها هم ن

😍😍یدونه پسردارم من کاکل بسردارم من یروزعصای دستمه خودم خبردارم من😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

برا مامانم درست دراومد گفتن پسره 😍😁

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
2728
2738

😐😐😐😐دکتر کله پاچه ایا کجان😂😂😂چرا فک‌میکنین بچه ای که تو شکم شماست به گوسفند ربط داره🤔🤔این حجم از خلاقیت عجیبه

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

والا اولین باره میشنوم  

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 
برامنم بازکردن گفت پسره پسرهم شد امابرا خانوم دایی بازکردن گف دختره اماپسرشد زیادایناروجدی نگیربرابع ...

خب کلا دو تا جنس که بیشتر نیست. یا درست درمیاد یا نه دیگه! 

ولی من اولین بار بود همچین چیزی میشنیدم 

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
2706