2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂😂😂😂😂😂روانی

کوفت ی ژرمنه اُ بگیر بودنش دیگه.فک کن ی ژرمن باابهت بشینه توله شیربده😂😂😂😂😂😂

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  
2731
پس چی شد؟ گمش کردی؟

نه 😔 .  یه ژرمن نر داشتم . خیلی  پارس میکرد چون خیلی هوشیار بود . تا کسی از در خونه رد میشد ایشون بهش برمیخورد و داد و بیداد 😂😂 .  قبلش یه سگ ماده داشتیم خیلی مودب و ساکت و خانوووم بود اصلا صدا نمیکرد . دیگه به خاطر ارامش همسایه ها بردیمش پانسیون 

با منه تنهاتر از ستارخان بی سپاه 
یهو میبرن به فرزندی قبولش میکنن بد میشه ک

عوضش ی زندگی بهتر داره و صاحباش نمیذارنش برن مسافرت😏

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
کوفت ی ژرمنه اُ بگیر بودنش دیگه.فک کن ی ژرمن باابهت بشینه توله شیربده😂😂😂😂😂😂

😂😂😂😂😂😂😂😂 اگه  با ابهت میخوای ۲برمن بیارم خدمتتون 😁

نه 😔 .  یه ژرمن نر داشتم . خیلی  پارس میکرد چون خیلی هوشیار بود . تا کسی از در خونه رد می ...

وای چقدر سخت بوده براتون...😔

ممنون برای اطلاعاتی که دادی.تو فکرشم که یکی بیارم.حیوونا رو دوست دارم مخصوصا هاپو کوچولو😍

برای حل شدن دو مشکلم صلوات میفرستی 🙏
2738
😂😂😂😂😂😂😂😂 اگه  با ابهت میخوای ۲برمن بیارم خدمتتون 😁

۳برمن میخوای بیار؟؟؟؟؟

الان عشق منو ببینی کسی جرات نمیکنه بهم چپ نگاه کنه.بحثشو ببندیم تا احضاریه نیومده جلو در😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  

😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😚😙😚😙😚😙😚😙😚😚😚😚😚😙😙😙😙😚😚😚

وای چقدر سخت بوده براتون...😔 ممنون برای اطلاعاتی که دادی.تو فکرشم که یکی بیارم.حیوونا رو دوست دارم ...

خواهش عزیزم . نگهداری از  هاپو  یکی از بهترین تجربه های زندگی یه. توله بیار که از بچگی پیش خودتون بزرگ شه . اینجوری شما رو خانوادش میبینه

2706