2733
2734
عنوان

علایم زودهنگام بارداری

118 بازدید | 7 پست

سلام شب همگی بخیر،خانوما من سونوی فولیکول شدم و روزیکه تخمک ازاد شده بود نزدیکی داشتم الان بعد ۵ روز یه س ری علایم دارم میخوام بدونم یعنی باردار شدم!؟ اول دوروز اول سمت راستم که همون تخمک ازاد کرده بود دردای بدی یدفعه میگرفت،خیلیییی بداخلاق شدم. دمای بدنمم ۳۷درجه ست. 

ایا نشونه ی لقاح!؟ اصلا یه جوری خسته ام انگارکوه کندم. مثل قبل پریودم دورازجون عین قاطی کردم یعنی ناجور انگار هورمون ادم بالا پایین میشه.

من اولین علامت بارداریم درد وسوزش نوک سینه بود

ااا من جالبه همیشه یه هفته قبل پریود شدید سینه هام سنگین میشدن ولی الان اونجور نیست فقط خیلییییی از دیشب بد خلق شدم بی حوصله عجیب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اولین علامت بارداریم درد وسوزش نوک سینه بود

هرازگاهیم بااینکه من تخمکم از سمت راست بود ولی سمت چپم درد میکنه دوروز اول بعد اقدام سمت راستم درد میکرد الان سمت چپ زیر دلم

2728
ااا من جالبه همیشه یه هفته قبل پریود شدید سینه هام سنگین میشدن ولی الان اونجور نیست فقط خیلییییی از ...

من بداخلاق نشده بودم😁خیلیم خوش اخلاق شدم ازوقتی باردارشدم شوهرمم میگه ولی این دردنوک سینم ازدوهفته به پریودم شروع شد تاالان 

ایشالا شماام باردارین😍

من بداخلاق نشده بودم😁خیلیم خوش اخلاق شدم ازوقتی باردارشدم شوهرمم میگه ولی این دردنوک سینم ازدوهفته ...

بسلامتی انشالله فارغ بشین.ممنونم منم خیلی منتظر کوچولوم. برام دعا کنین🙏🙏☺️

2738