2733
2734
عنوان

سن طبیعی بلوغ دختران

| مشاهده متن کامل بحث + 32039 بازدید | 146 پست
دختر من دقیق ۱۲ سالشه و هنوز پریود نشده خیلیا تو کلاسشون پریود شدن. اینا تو این سن  طبیعیه از ۸ ...

خداروشکر خوش بحالت ولی من سنو دادم گفت رحمش بزرگ شده احتمال داره پریود بشه بچه 8ساله😔😔😔

دختر من دقیق ۱۲ سالشه و هنوز پریود نشده خیلیا تو کلاسشون پریود شدن. اینا تو این سن  طبیعیه از ۸ ...

شما سنو وعکس از مچ دست گرفتین؟؟ یعنی دکتر نگفت پریودیش نزدیکه؟؟به من گفتن نزدیکه خیلی وقتا هم اشتباه میگن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما سنو وعکس از مچ دست گرفتین؟؟ یعنی دکتر نگفت پریودیش نزدیکه؟؟به من گفتن نزدیکه خیلی وقتا هم اشتباه ...

جدی بنظر من چند تا دکتر دیگه ببر   

نه نبردم دختر من الان خیلی درشته مچش هم بزرگه به نسبت

نمیدونم ربط داره یا نه ولی جند بارمجبور شدیم عکس تخصصی دندون بندازیم ازش دکتر تو ۸ سالگیش گفت سن دندانیش ۱۱ ساله

خداوندا آرامشی عطا کن تا بپذیرم آنچه که نمیتوانم تغییر دهم...و شهامتی که تغییر دهم آنچه میتوانم ...ودانشی که تفاوت این دو را بدانم
جدی بنظر من چند تا دکتر دیگه ببر    نه نبردم دختر من الان خیلی درشته مچش هم بزرگه به نسبت ...

اخه فرصت ندارم دکترای دیگه نوبت نمیدن.. اره همونه دخترت سن اسخوانیش بزرگتر از خودشه ولی خداروشکر پریود نشده قدش چنده الان؟

2728
اخه فرصت ندارم دکترای دیگه نوبت نمیدن.. اره همونه دخترت سن اسخوانیش بزرگتر از خودشه ولی خداروشکر پری ...

قدش الان حدود ۱۵۸ 

خداوندا آرامشی عطا کن تا بپذیرم آنچه که نمیتوانم تغییر دهم...و شهامتی که تغییر دهم آنچه میتوانم ...ودانشی که تفاوت این دو را بدانم
ببخشی میپرسم دخترت تو 8سالگی ترشح اینا نداشت؟ 

خواهش میکنم عزیزم نه اونموقع نداشت ولی الان داره دیگه

2738
هزار ماشالله زنده باشه تا 170 هم میره قطعا.. هشت سالگی قدش چند بود؟

ممنون عزیزم انشاله البته باباش و عمه هاش بلند هستن

تو هشت سالگی هم بلندتر از هم سن هاش بود نسبتا ولی یادم نیست دقیق

ممنون عزیزم انشاله البته باباش و عمه هاش بلند هستن تو هشت سالگی هم بلندتر از هم سن هاش بود نسبتا ول ...

خدا حفظش کنه برای منم دعا کن خیلییی ترسو وحساسم دعا کن این روزارو به خوبی پشت سر بزارم.. هر دقیقه دخترمو نگاه میکنم گریم میگیره فردا هم میبرم دومین آمپولش رو میزنم 

خدا حفظش کنه برای منم دعا کن خیلییی ترسو وحساسم دعا کن این روزارو به خوبی پشت سر بزارم.. هر دقیقه دخ ...

ممنون عزیزم خدا دختر تو هم حفظ کنه

انشاله هر چی صلاحشه پیش بیاد همه این روزها میگذره و دختر گلت بزرگ میشه و این چیزها یادت میره

خداروشکر خوش بحالت ولی من سنو دادم گفت رحمش بزرگ شده احتمال داره پریود بشه بچه 8ساله😔😔😔

سلام گلم شماچیکار کردی دخترت پریودشدمنم همین مشکل رودارم توروخداراهنماییم کن چیکارکنم

2706