2726
عنوان

سن طبیعی بلوغ دختران

31773 بازدید | 146 پست

سلام به همه من تازه عضو شدم .یه سوال داشتم سن طبیعی بلوغ دختران کی هست .دختر من هفته پیش 8 سالش شد یکی دوماهه علائمی از بلوغ میبینم توش مثه اینکه کمی بوی بدنش تغییر کرده کلا نسبت به سنش درشتتره سینه هاش کمی بزرگ شده ولی سفت نیست دوستانی که تجربه دارن پیگیری کنم 

خداوندا آرامشی عطا کن تا بپذیرم آنچه که نمیتوانم تغییر دهم...و شهامتی که تغییر دهم آنچه میتوانم ...ودانشی که تفاوت این دو را بدانم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

روم سیاه چ دختر بچه ها زود بلوغ میشن😂🤦‍♀️

من تا دبیرستان سینم معلوم نبود😐

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀

با دکترش صحبت کردم گفت مشکلی نیست هر وقت موهای زیربغل اش و ... اش دراومد مشکلی ببرش دکتر غدد ولی برای اطمینان بعد عید ببر .کسی نیست که از 8 سال به بعد علائم بلوغ توی دخترش ظاهر شده باشه 

خداوندا آرامشی عطا کن تا بپذیرم آنچه که نمیتوانم تغییر دهم...و شهامتی که تغییر دهم آنچه میتوانم ...ودانشی که تفاوت این دو را بدانم
با دکترش صحبت کردم گفت مشکلی نیست هر وقت موهای زیربغل اش و ... اش دراومد مشکلی ببرش دکتر غدد ولی برا ...

سلام عزيزم ،راجع به دختر گلت چكار كردي؟؟؟

من دخترم يك ماهه ديگه نه سالش پر ميشه و متوجه شدم ناحيه شرمگاهيش مو رشد كرده قسمت پايين البته ولي علائم ديگه اي مثل رشد سينه ويا زير بغل نداره ؟؟؟

سلام عزيزم ،راجع به دختر گلت چكار كردي؟؟؟ من دخترم يك ماهه ديگه نه سالش پر ميشه و متوجه شدم ناحي ...

من کار خاصی نکردم دکترش گفت طبیعیه دیگه از هشت نه سال دیگه دکتر غدد نبردم حوصله دکتر و آمپول هورمونی هم نداشتم. الان نه سال و نیمشه رشد سینه نداره ولی زیربغلش حالت پرز دراومده دختر شما تپوله یا لاغر دختر من نسبت به سنش قدبلندتره و نسبتا درشتره

من کار خاصی نکردم دکترش گفت طبیعیه دیگه از هشت نه سال دیگه دکتر غدد نبردم حوصله دکتر و آمپول هورمونی ...

دختر من هشت سال و ده ماهشه ١٣١ قدش ٢٦.٥٠٠ هم وزنشه البته كم كاري تيروييد از پارسال تشخيص دادن كه داره قرص ميخوره و كنترل شده

سلام دختر من ۱۵سالش هست همه چیش رشد کرده سینه هم دراورده به اندازه ی نرمال ولی هنوز تورشدن و درد میکنن داداشش ۱۹سالش هست و ازداداشش خجالت میکشه یهبار پسرم حواسش نبود دستشا زد به سینه ی خواهرش خواهرشم خیلی دردش گرفت وداداشش ازش معذرت خواهی کرد اون بخشید ولی خیلی باداداشش رو دروایسی داره مخصوصا بعضی وقتا که بند سوتینش از لباسش میزنه بیرون چیکارکنم؟؟

سلام دختر من ۱۵سالش هست همه چیش رشد کرده سینه هم دراورده به اندازه ی نرمال ولی هنوز تورشدن و درد میک ...

عزیزممم من تجربه ایی دراین زمینه ندارم. منم یه پسر هم دارم علاوه بر دخترم این مشکلات حتما برا خودمن و دخترم هم پیش میاد در آینده  ولی نمیدونم چکار باید کرد واقعا 

2706