2777
2789
عنوان

مامانا لطفا کمک

70 بازدید | 17 پست

دخترم 11روزشه. سه روزه خیلی نق میزنه و تو خواب یا بیداری خیلی زور میزنه. یه دفعه ای شروع میکنه به زور زدن. شکمشم نسبتا خوب کار میکنه. بچم داره اذیت میشه بنظرتون چشه؟ 

دکترم بردم گفته طبیعیه ولی من باورم نشد قراره شنبه دوباره ببرمش

طبیعیه تا سه چچهار ماهگی ادامه داره . پسر من تو خوابم زور میزد

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه گریه هم میکنه. 

بچه همسایمونم یه بند گریه میکرد پیش صدتا متخصص بردن گفتن چیزیش نیست تا الان که ده ماهشه کمی بهتر شده .

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
چیکارش میکردین؟ 

فقط مواظب باش نافش نزنه بیرون بچه من از بس شیکمش پر باد بود و زور میزد نافش زد بیرون دکتر گفت روش سکه بزار چسب بزن که بزرگتر نشه منم همینکارو کردم زور زدنش که تموم شد دیگه نافشم خوب شد

چیکارش میکردین؟ 

هیچی دلم خون شدتاشد۴ماه کمی بهترشد😁😂هیچ دارویی روش اثر نداشت

شکمش هم روزی چن بارکارمیکرد 

اولین داروقطره دایمیتیکون بهش داددکتر

ولی بهش نساخت

دارو بهش نداده؟

بــــہ فرزندان خود پـــروازبیاموزید،،،،،،مملکت روهــــــواست
2801