2737
2739
عنوان

بچه ها بیاید

149 بازدید | 21 پست

ما اولین عیدیه که دستمون خالیه خیلی .حالا خواهرشوهرم میگه من امسال پول میدم بهتون برید خرید کنید بعدا داشتید بهمون پس بدید.دلم اصلا راضی نیست شوهرم میگه همه میگن حالا بی عرضه ام نتونستم واسه زنم خرید کنم.به نظرشما بگیرم ازش

عزیز دل مامان پس کی میای .شاید خدا نخواد هیچ وقت من مامان بشم ولی فکرشم دیونم میکنه .یا ضامن اهو بطلب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

نگیر غرور شوهرت میشکنه...خیلیا نمیگیرن سخت نگیر عزیزم

تاریک ترین لحظه ی شب قبل طلوعه خورشیده...شاید الان همون تاریک ترین لحظه شبمونه...الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم💙

میله خودتونه ولی بنظرم خواهر شوهر اصلا چون الان میده فردا منت میشه و توقعش بالا شایدم هی به روت بیاره من جات بودم خرید نمیکردم حتی طلا دستم و میدادم و از فامیل نمیگرفتم که از صدتا قریبه بدترن البته نه همه فامیلا

میله خودتونه ولی بنظرم خواهر شوهر اصلا چون الان میده فردا منت میشه و توقعش بالا شایدم هی به روت بیار ...

منم میخوام نگیرم دیگه ازش

عزیز دل مامان پس کی میای .شاید خدا نخواد هیچ وقت من مامان بشم ولی فکرشم دیونم میکنه .یا ضامن اهو بطلب
2706