2733
2734
عنوان

ازدواج

129 بازدید | 13 پست

سلام بچها من باعشقم تقریبا یکونیم ساله ک دوستم ایشون هم میخوان بیان خواستگاریم ولی من ی مشکلی دارم خانواده ش از رابطه ما خبر داره وحتی عمه وخالشم میدونن خیلی همدیگرو دوسداریم ولی من نمیدونم چیکارکنم میترسم بعدازدواج بهم سرکوفت بزنن بگن شماقبلا دوس بودین باهم وفلان...کسی تجربه ای داره دراین مورد لطفا راهنمایی کنین..واقعا سردوراهی موندم خواستگارموهم بخاطرش دارم رد میکنم همینتوری😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
برای چی سرکوفت بزنن؟مگه اشکال داره ادم یکیو دوست داشته باشه؟ پسر خودشونم یه طرف‌ماجراس

خب مشکل اینجاست ک ما تو ی جامعه سنتی بزرگ شدیم و اینجور ازدواجا هنوز مرسوم نیست

خب مشکل اینجاست ک ما تو ی جامعه سنتی بزرگ شدیم و اینجور ازدواجا هنوز مرسوم نیست

اتفاقا جامعه الان این مدلی نیست دیگه،هر کسی ام دخالت کرد بگو عهد بوق بود ملت برای دختر پسر تقمیم میگرفتن،از اول به کسی رونده نطر بده

واااااا خب اگه طرفت دوست داشته باشه واقعا عیچ وقت نه سرکوفت میزنه نه اجازه میده دوروبریاش سرکوفت بزنن 

منم باشوهرم یسال دوست بودیم کل خانواده هردومون هبر داشتن ولی تاحالا هیچ کس همچین حرفی نزده بهم نزدیک2ساله ازدواج کردیم

اگ اون عاشقت باشه هیچ وقت این حرفو بهت نمیزنه

اجازه هم نمیده کسی ب زنش توهین کنه

بهترین تعریفی ک از افسردگی شنیدم،جنگ بین مغزی ک میخواد بمیره و بدنی ک میخواد زنده بمونه