2733
2734

من همونجوری که خابیدم اول طاق باز میشمبعد میگردم به پهلو . اما اروم

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بیشتر به چپ میخوابم . تو کلاس بارداری گفتن نمیخواد بشینی فقط اروم اول به پشت بشین بعد به اون پهلو ...

یعنی رو شکم؟ یا طاق باز؟

به ما گفتن دستاتون رو اهرم کنین مثل وقتی مخاین کلا پاشین از خواب

بعد بگردین به پهلو

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
2728
یعنی رو شکم؟ یا طاق باز؟ به ما گفتن دستاتون رو اهرم کنین مثل وقتی مخاین کلا پاشین از خواب بعد بگرد ...

رو شکم که اصلا . منظورم همون طاق باز بود . یعنی خیلی اروم طاق باز بشیم و بعد به اون پهلو 

مامانِ دوتا دختر ناز 🌸🌸
2740

تا ۴ماهگی میشه طاق باز خوابید ماه ۵ باید به پهلو بخوابی

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
رو شکم که اصلا . منظورم همون طاق باز بود . یعنی خیلی اروم طاق باز بشیم و بعد به اون پهلو 

اهان اره منم همینکارو میکنم

اماتوکلاس گفتن یکم نیم خیز بشین مثل موقع بلندشدن از تخت خواب 

بعد به پهلو شین

اخه ادم تو خواب این چیزها حالیش نیست😂😂هرچندمن دوهفته است درست نخوابیدم.کلا خواب عمیق یادم رفته چجوریه😔

2706